Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

S obzirom da je u idealnoj petorci upravo završenog takmičenja, ne bi me iznenadilo da ga pokupi neki ozbiljniji klub sa većim budžetom.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

. Vujosevic svakako zna da radi sa jakim centrima. I

 

nisam siguran da prošle dve sezone ovo potvrđuju. od tri centra ni jedan nije napredovao ili nije napravio iole značajniji pomak u igri.

nadam se će sledeća sezona© biti bolja

Link to comment

Netacmo, Gagiv je odigrao dobro pre dolaska u Partizan, ja sam mislio da ce on biti iznenadjenje za navijace loji ga nisu gledali ali on je razocarao.

Link to comment

Ja ga nisam ranije gledao, na početku sezone je bio smešan. U finišu je sasvim lepo igrao, biće da je nešto i do trenera.

Link to comment

Bemliga, svima se desavaju promasaji, Dule je napravio igrace od Djure Ostojica, Koste, Krste, Pekmena, problem sa ovom dvojicom je sto su u paketu bili tu pa bodu oci. Zapravo, Milutinov je taj koji tu najvise zabrinjava.

 

A neko je ovde pominjao ranije da je Vlad Jovanovic bio taj koji je radio sa centrima, mozda ima i do toga.

Link to comment

nisam siguran da prošle dve sezone ovo potvrđuju. od tri centra ni jedan nije napredovao ili nije napravio iole značajniji pomak u igri.

nadam se će sledeća sezona© biti bolja

 

Meni se cini da on voli centre koji igraju snagom (ala Pekovic). Musli ima snagu, al je ne koristi i ima promaju u glavi. Gagic mi se cini da prosto nije taj kapacitet, jer on moze da bude rezervni centar, a konkurencija mu je bila slicna pa prosto nije opravdao ocekivanja. Da je sitaucija bila malo drugacija, on bi se bolje pokazao. Milutinov je za mene najveca misterija. Ok, on tek napacuje masu i snaga mu nije glavni adut, ali ocekivao sam vci napredak... moguce da je i njemu falio jedan kvalitetan centar koji ce da preuzme odgovornost da bi ovaj mogao u miru da napreduje... 

 

Jankovic je cini mi se bas igrac kakvog Vujosevic trazi. Videcemo i kakve su mu mogucnosti i sta moze ako na kraju predje u Partizan... 

Link to comment

 

A neko je ovde pominjao ranije da je Vlad Jovanovic bio taj koji je radio sa centrima, mozda ima i do toga.

 

meni to kao neka urbana legenda, a realno bi trebalo da je ultra lako za proveriti. ovoliko insajdera, a niko da kaže da ili ne. čak sam nešto čitao i po onoj avangardiji gde je je insrajderstvo tek podignuto na n-ti nivo i nisam našao :(

Link to comment

daleko od toga da trenera nema nikakvog uticaja, ali previse vi to linearno gledate. dule vidi drvo - dovede ga - uz pomoc strucnjaka za centre napravi pitu od govana i to tako uvek ide.ima tu igraca koji imaju razliciti upside, razlicite radne navike, ili prosto razlicitu srecu. nece on napraviti od salica pekovica, samo zato sto je vec napravio pekovica. dule jeste dobar da nadje ulogu i prostor za svakog igraca i pruzi mu sansu da napreduje, ali nije to bas takvo drvodeljstvo kakvim se zamislja ovde. najveci deo posla ipak igraci sami urade i to se konstantno zanemaruje.

Link to comment

prosto ne vidim da je Jankovic taj materijal za obradu...po fizikalijama podseca na Milojevica, ali nema tu tog talenta da se snaga pretoci u kvalitet koji te cini kompletnim centrom...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...