Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milojevic je covek koji je sa ogranicenom visinom po pravilu imao dabl-dabl sezone u EL, uvek bio u vrhu statistickih kategorija i prvi igrac svoje ekipe. I nadogradjivao je svoje nedostatke vremenom, i to sve postizao velikim radom.

 

Kamo srece da je pola nase reprezentacije precenjeno kao on.

Link to comment

Slažem se sa Džoom oko Miloja. Naročito ga ne bi trebalo pominjati u kontekstu reprezentacije.

 

Jankara je veoma pozitivno iznenađenje. Kad je odlazio iz Zvezde, uopšte mi nije bilo žao uprkos brutalnoj statistici. Momak očito puno radi.

Link to comment

Milojevic je masivno precenjen igrac. 

pitaj igrace koji su igrali protiv njega i trenirali sa njim da li je precenjen...Jankovic ne moze dobaciti ni do 50% onoga sto je Miloje igrao, a pricamo ovde o njemu kao potencijalu, pojacanju za KKP, ne znam da li ga je neko cak i do reprezentacije dobacio

Link to comment

pitaj igrace koji su igrali protiv njega i trenirali sa njim da li je precenjen...

hocu, daj mi kontakt

 

super je sto je miloje postigao u partizanu i razumem da je legenda kluba, ali on je generalno van lokalnog brloga nebitan igrac.

Edited by Joe D
Link to comment

secam se da su pre par godina ovde skocili na mene kada sam rekao da je novica za klasu bolji igrac od milojevica. sad se nazalost raspao, ali miloje nikada nije bio igrac kakav je bio novica kada je bio na vrhuncu.

Link to comment

jankovic je isti onakav kakav je bio i kada je napustio fmp.

 

Neće biti da je isti.

 

Prikazuje širi repertoar ispod koša, a i ofanzivni skok je dodatno popravio. Napredovao je i u odbrani, iako još uvek nije dobar defanzivac.

Link to comment

Dejan Milojević - drugi index rating u istoriji Euroleague... protiv Olimpijakosa za 36 minuta - 35 koševa, 14 skokova, 3 asistencije 5 ukradenih lopti... index 55.

Beli medved i van lokala nebitan igrač.

Link to comment

Dejan Milojević - drugi index rating u istoriji Euroleague... protiv Olimpijakosa za 36 minuta - 35 koševa, 14 skokova, 3 asistencije 5 ukradenih lopti... index 55.

Beli medved i van lokala nebitan igrač.

 

A ko je prvi? Berd ili Van den Špigel?

Link to comment

precenjen po tome da se predstavlja kao neki nedostizni ideal i (pazi post pre moje konstatacije) kompletan centar(?). to je igrac koji je od 27. do 29. godine, dakle igracki vrhunac, bio u partizanu, pre toga je sticao iskustvo i namazanost po domacim klubovima. Prvo, iole talentovan igrac ne ostaje posle 24. godine u nasoj ligi. On je imao limite i znao je gde mu je mesto. Jankovic isto ima limite, ali reci da on ne moze taj nivo da dostigne - koji je osnov? Nece moci da nauci nista za 9 godina igranja domace lige? 

Link to comment

Milojević je bio etalon value for money igrača, koji je maksimalno izeksploatisao svoje prednosti i minimizovao nedostatke, bio ključan igrač u sve tri domaće ekipe u kojima je igrao, plus neverovatna radna etika. Statistika u EL je već pomenuta.

 

Veličkovićev zenit je trajao vrlo kratko, sjebala ga je povreda plus manjak te iste etike koju je Miloje imao. Talenat nije sporan, ali onda možemo da pomenemo i Čubrila, ako se već govori o igračima koji nisu ispunili ni delić očekivanja.

Link to comment

Veličkovićev zenit je trajao vrlo kratko, sjebala ga je povreda plus manjak te iste etike koju je Miloje imao. Talenat nije sporan, ali onda možemo da pomenemo i Čubrila, ako se već govori o igračima koji nisu ispunili ni delić očekivanja.

Velickovic je u Partizanu imao veci value od Miloja, o reprezentaciji da ne pricamo. Internacionalne karijere su im uporeive iz raznih razloga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...