Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D

 

Pa bolje da imamo razbijaca u reprezentaciji nego da nemamo.

 

Btw ja sam, sticajem okolnosti, in vivo ispratio transformaciju Rebrace. Tih godina muvao sam se po Pioniru i video kako je nabreknuo i krenuo da kida tegove po teretani. Secam se da je dizao neke sulude tezine na benchu, tipa 160-170 kila, i to ne par puta, nego prave serije.

Edited by ManicMiner
Link to comment

Вау, једино га Боби није разбио, у серији у којој је било дозвољено држање противника са обе руке да овај не може ни да скочи ни да се проближи обручу. Ван тога, тај Боби је МВП ЕЛ а Милутинова су уништавали ЕК рецимо они цареви из Ритаса и Билан и Планинић и Собин и Нусли.. чак је и Бунић имо даблдабл поред њега.

Link to comment

Bobija su unistila udvajanja, judo i tek onda Milutinov. :D


Edit : Ali da, zasluzuju u reprstaciju obojica. 

Edited by Plajvi
Link to comment

 

 


kad bi smo mogli nekako da ubedimo miloja...

sta ima da ga ubedjujete, covek zivi za taj dan. i mislim da ce biti jako dobar trener

 

 

 

 


Imaju i sjajan razlog da glasaju za vodju sa velikim usnama..

 

veoma nekorekrtno

Link to comment

Pričali smo dosta o Milutinovu na ovom topiku. Bilo je očigledno, do početka ove serije, da nije u stanju da se nosi u odbrani sa snažnim, fizički dominantnijim centrima. S te strane Bobi nije najgori mečap za njega jer mu se igra ne zasniva na zidanju. Ipak, ovo što je on igrao u ovoj plejof seriji je ogroman napredak u odnosu na ono što je pokazivao do sada. I taj šut sa poludistance, sjećam se te priče - kojot je to forsirao otkako je došao u klub. Bilo je jasno da ne gledaju blagonaklono na te pokušaje, negdje je izgubio samopouzdanje, i šut se iskvario tokom ove dvije sezone. Čak je i procenat bacanja bio mizeran u jednom trenutku.

A najviše od svega fascinira energija sa kojom je ušao u ovu seriju, mada je trejdmark debelog da u ovim serijama neki igrači koji inače nemaju te karakteristike grizu kao pitbulovi. Biće interesantno posmatrati šta može u reprezentaciji.

Link to comment

secam se i  krstica i rebrace. decaci i onda na jesen odjednom zverine

uf, rebraca je tokom jednog leta nabacio 12kg suvih misica. godinu dana posle toga poceli su mu prvi problemi sa cukom.

nedobog da milutinov zavrsi kao on.

ali i pre misica bio je sjajan u napadu, ali i defanzivni monstrum kakav milutinov nikad nece biti.

krle je, po mom skromnom misljenju, posle divca bio nas najtalentovaniji centar. i dugo je plesao na ivici zileta izmedju toga da postane nesto jako veliko i da ostane veoma dobar igrac. u samom startu druga dimenzija u odnosu na vrsnjake, sto milutinov svakako nije.

secam se njegovog debija na nekom dijamantskom kurcu, il kako se vec zvase to revijalno takmicenje, kad je sutirao 100 posto slobodna tokom celog turnira.

pa u ruki sezoni u nba imao je dabl dabl u proseku.

 

nadam se da gresim, ali mislim da nema sanse da se milutinov ikada priblizi ovoj dvojci.

Link to comment

Samo da kažem nešto. :D

 

Ja sam i dalje Team Dule. Tek sa ovom besparicom on je jedini koji može da nas sačuva u jednom komadu. I nisam ni za kakav mrdžing sa Megom.

Link to comment

Samo da se javim da su mi Gagijeve suze skratile pet godina života.

 

Zagrljaj, braćo i sestre. Za mesec dana ću da razmišljam kako i šta dalje.

Čudo se pokliznula nisi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Samo da kažem nešto. :D

 

Ja sam i dalje Team Dule. Tek sa ovom besparicom on je jedini koji može da nas sačuva u jednom komadu. I nisam ni za kakav mrdžing sa Megom.

ti ne smatras da je za besparicu kriv on? (zajedno sa danilovicem)
Link to comment

ti ne smatras da je za besparicu kriv on? (zajedno sa danilovicem)

kakvi.

15 godina dominacije i konstantnog igranja evrolige isprazni kasu :(

Link to comment

Partizan je svoju EL promašio u Podgorici. U ovoj seriji je igrao na granici svog maksimuma i momcima svaka čast na tome.

 

Kada se klub preda narkosima i komuncima na upravljanje, nista ne moze pametno da ispadne. Tako nam i treba. Jebali nas i bosanci i crnogorci u srbijansku bulju.

Od sumraka do svitanja.

 

To što je Vujošević Jugosloven je jedan od razloga zašto je i bio toliko uspešan. Kad na red dodju ovi tvoji, tek ćeš videti šta je luzeraj.

 

Ne verujem da ćemo se skoro vratiti. Košarka u Srbiji je na najboljem putu da spadne na jedan tim, i mi i Mega dovodimo polurekreativce i klince sa ulice, o Metalcu ne bih ni trošio reči. Narednih 4-5 godina sigurna dominacija Zvezde.

 

Sour grapes. 2011, Zvezda se ugasila, HF se ugasio, RKG je jedini nešto pokušavao veštački...ne sećam se da je bilo ovih komentara. Ja sam pre x godina na ovom forumu pisao da je Makabizacija srpske košarke višestruko štetna, dobio sam šlajmare i sprdnju. I dan danas tako mislim, btw. Nadam se da će u narednom periodu košarka ponovo postati sport, a ne borba na život i smrt. Anyway, u Srbiji planirati nešto dugoročno nema nikakvog smisla, naročito u sportu koji dosta zavisi od državne sise.

 

 

Link to comment

Samo da kažem nešto. :D

 

Ja sam i dalje Team Dule. Tek sa ovom besparicom on je jedini koji može da nas sačuva u jednom komadu. I nisam ni za kakav mrdžing sa Megom.

. Ne, ne i ne. Ima jos ljudi koji mogu uspesno voditi partizan. Jednostavno ne funkcionisemo kako treba i bice sve gore. Ne govorim ko je u pravu. Ne daj boze zalizanog al mozda budemo primorani na cvrscu saradnju. Najgore po partizan ce biti ako sve ostane kao do sad. @ toni. Ovo sa srcem rebrace.negde procitah da dosta krivice ima tadasnji mag fizicke pripreme sead krdzalic.
Link to comment

kakvi.

15 godina dominacije i konstantnog igranja evrolige isprazni kasu :(

Naravno, u kosarci dobro isprazni, cim padnes u nemilost vladajuce strukture ... (CIbona, Olimpija ... slican primer)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...