Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

Interesantan ovaj predgovor Hodajućih Mrtvaca - ja sam uvek gotivio te "kako je sve počelo" fore. 

Na stranu, što se i ovde zombi virus javlja ex nihilo, i što pomalo preteruju sa Doson Krik/Orange Kaunti momentima ipak ima potencijal da istera makar jednu do dve sezone. 

 

Pitam se samo, da li će se pojaviti makar neki likovi iz orginalne serije? 

Link to comment
  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

A prva kao nije bila posvećena Vanesi i događanjima oko nje? Samo 98%.

 

Nisam se još naterao da pogledam drugu sezonu do kraja, ali moraću.

 

pa nije. 

finis druge sezone je posvecen vanesi koliko i recimo 5. epizoda prve, znaci u potpunosti.

nadrkani frankenstajn i ostatak ekipe su cisto kao neki garnirung.

Link to comment
  • 4 months later...

xexexexexe, i ubuduce me ne slusaj :D

 

sveusvemu je nebitno pomena, meni je druga ipak bolja od prve, ali daleko od tog da je serija vredna gledanja.

Edited by ToniAdams
Link to comment

morachu da se slozim u vezi Penny Dreadful.... prelepo za oci i to je to..... bas steta... a toliko sam se nadala........ cak mi ni The Returned druga sezona nije toliko uzbudljiva

Link to comment

Ja ovu Peni odustao nakon treće-četvrte epizode, previše zbućkano svega a ne drži mi pažnju. A šteta, Evu uvijek rado gledam, period mi je zanimljiv, setting... Baš su zajebali.

Link to comment

Ja ovu Peni odustao nakon treće-četvrte epizode, previše zbućkano svega a ne drži mi pažnju. A šteta, Evu uvijek rado gledam, period mi je zanimljiv, setting... Baš su zajebali.

ma buckuris.

pati od istih bolesti od kojih i nesrecna ekranizacija izuzetnih dzentlmena.

Link to comment

Ja ovu Peni odustao nakon treće-četvrte epizode, previše zbućkano svega a ne drži mi pažnju. A šteta, Evu uvijek rado gledam, period mi je zanimljiv, setting... Baš su zajebali.

E to, samo sto sam ja mazohista, pa odgledao 2 sezone.
Link to comment

xexexexexe, i ubuduce me ne slusaj :D

 

sveusvemu je nebitno pomena, meni je druga ipak bolja od prve, ali daleko od tog da je serija vredna gledanja.

Meni su uglavnom prve sezone bolje, kao upoznajemo likove, ocekivanja i tako to...

Ali majko mila, ne znam sta je gore, onaj gej vukodlak, placipicka cudoviste Frankenstajna, njegova paorska nevesta ili vestice vampiri bez ocnjaka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...