Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

Odgledala sam obe epizode Outcast. Šta ja znam, onako. Radnja se još uvek nije razvila, tek upoznajemo likove.Vidim po stranim sajtovima da se ova serija svrstava u "stvarno strašne", meni nije, bar za sada.  Pogledaću još nekoliko epizoda pre definitivnog suda.

Link to comment
  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

nisam mogao spavati pa odgledao penaru.

jebiga, meni ovo bilo stvarno jako slabo.

dobro je pak sto ima malo epizoda pa se moze pogledati u cugu, i sto ne vidim kako bi napravili nastavak.

Link to comment

Doterao i ja do kraja PD, nisam odusevljen. Rastrkana radnja, prvih sest epizoda gledamo raznorazne origins price, tek u poslednje tri krece nesto konkretno. Iskreno, pojma nisam imao da je ovo kraj serije, imao sam utisak da je ovo filler sezona koja priprema teren za sledecu.

Zaplet sa Rosickim i onom mrtvom je verovatno najdosadnija stvar koju sam gledao u poslednje vreme. Epilog je dobar, poenta je tu, ali sam se smorio ko drvo dok su doterali dotle.

Frankenstajn i Dzekil su tu negde u rangu, dok je ovaj monster kao za trunku bolji, pronalazi svoju ljudskost itd. Zapravo ono sto je najzanimljivije - Drakula - toga najmanje ima.

 

Plus samo na to sto su sve tajne i misterije koje su provlacili u prve dve sezone sad razotkrili.

Link to comment

uf, meni najvise smeta nedoslednost.

da ne pominjem uvodjenje one skotlandjanke, koja je fakat odlicna riba, ili to sto je krajnje nebitno da li je doktor dzekil doktor dzekil, u sustini bi ista bila serija i da se on nije pojavio, ali tolko sviranja kurcu oko jednog jedinog bozanskog vuka, da bi se na kraju ispostavilo da je ta njegova specificnost posve nebitna, uradi nesto sto sam i ja mogao da uradim.

i smeta mi jebiga kad se druzina sastavljena od 1 polukljakavog dede, 1 klakave babe, 1 megakljakavog doktora narkomana i jedne fakat dobre ribe bori protiv vampira kao da su u najmanju ruku nindza kornjace, leonardo, donatelo, rafaelo i mikelandjelo licno.

 

kod rosickog i male pekinezerke mi sve jebiga smeta, mislim, glupo je malo, ribi se dogodilo to sto se dogodilo, kurvala se ne sto voli, nego da bi prehranila dete, onda se to desi, i ona jebiga nastavi da se kurva, i da ceka da mrcne, pa da je neko ozivi, da bi krenula u osvetu. mislim, kanda joj nemili dogadjaj i nije preterano uticao na svetonazore i lajfstajl dok je bila ziva.

 

kako monster ima kosijanu, kad smo videli da je u predjasnjem zivotu bio celav? kapiram da nije greska u pitanju, al nije mi najjasnije sta su hteli da time pokazu.

 

i da, mis ajvs je na kraju do koske banalizovana.

a cela serija se fakat samo i jedino na njoj zasnivala.

Link to comment

i smeta mi jebiga kad se druzina sastavljena od 1 polukljakavog dede, 1 klakave babe, 1 megakljakavog doktora narkomana i jedne fakat dobre ribe bori protiv vampira kao da su u najmanju ruku nindza kornjace, leonardo, donatelo, rafaelo i mikelandjelo licno.

 

lol, da, jos su i kroz kanalizaciju dosli :D pride su se ona dva vuka odvojila jer, zbog radi eto tako, ja sam ocekivao da ce da se morfuju, ali ne, to je bilo samo tako da bi mogli da uskoce u odsutnom trenutku. A ono kad matora izvuce revolver sa floskulom "I'm a New York city girl"...

 

Za pekinezerku ima nekog objasnjenja u smislu da je tada bila bolesna i slaba, a sad je besmrtna, i iz nekog razloga, nadljudski jaka, posto valjda misici bolje rade kad su mrtvi.

 

A Rosicki, sad vrtim po glavi, je najbesmislieniji lik cele serije, bukvalno, tri sezone je tu, nista jbno ne radi, tu i tamo se muva s nekim, jednom pojebe s vukom bez ikakvog razloga, osim da eto malo sokiraju publiku. 

 

Uglavnom, glupo razresena serija, ja sam sve vreme ocekivao da ce da uleti neki grand-master plan zaplet, medjutim izgleda da je to bilo ovo sto smo gledali u drugoj i trecoj sezoni, a to je onda dosta slabo.

Link to comment
  • 1 month later...

uf, meni najvise smeta nedoslednost.

da ne pominjem uvodjenje one skotlandjanke, koja je fakat odlicna riba, ili to sto je krajnje nebitno da li je doktor dzekil doktor dzekil, u sustini bi ista bila serija i da se on nije pojavio, ali tolko sviranja kurcu oko jednog jedinog bozanskog vuka, da bi se na kraju ispostavilo da je ta njegova specificnost posve nebitna, uradi nesto sto sam i ja mogao da uradim.

i smeta mi jebiga kad se druzina sastavljena od 1 polukljakavog dede, 1 klakave babe, 1 megakljakavog doktora narkomana i jedne fakat dobre ribe bori protiv vampira kao da su u najmanju ruku nindza kornjace, leonardo, donatelo, rafaelo i mikelandjelo licno.

 

kod rosickog i male pekinezerke mi sve jebiga smeta, mislim, glupo je malo, ribi se dogodilo to sto se dogodilo, kurvala se ne sto voli, nego da bi prehranila dete, onda se to desi, i ona jebiga nastavi da se kurva, i da ceka da mrcne, pa da je neko ozivi, da bi krenula u osvetu. mislim, kanda joj nemili dogadjaj i nije preterano uticao na svetonazore i lajfstajl dok je bila ziva.

 

kako monster ima kosijanu, kad smo videli da je u predjasnjem zivotu bio celav? kapiram da nije greska u pitanju, al nije mi najjasnije sta su hteli da time pokazu.

 

i da, mis ajvs je na kraju do koske banalizovana.

a cela serija se fakat samo i jedino na njoj zasnivala.

Je li ti bolji true blood ili penny dreadful?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...