Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

Ma, naravno da se šali, ali ušao je u dušu hipsterima, koliko se dobro uživeo u ulogu. Mada, dok je tebi i meni smešno to što radi, njemu je to bio poveći posao. Baš se vidi da je uložio truda, hiljade dana kontempliranja i dugog promišljanja da bi mogao napisati takav post.

Link to comment

glede penare, odgledao sam 3 epizode, i treca sa evom je fakat fina. kao i peta iz prvog ciklusa.

sto se mene tice ostatak serije apsolutno bolje da nisu snimili.

Link to comment

:rolf:

Nesto najbolje sto sam gledao podlednjih godina, mogu reci u rangu twin peaksa. Dosta je intelektualno i goth, sa briljantnim promisljanjima. Sama srz ljudi u metafizickom smislu. Ako se gleda treba odgledati sve sa obaveznom sublimacijom u oba serijala, posebno u drugom. 10/10. Fantasticno. Posebno za starije ljude u koje sebe ubrajam. Sublimacija.
Link to comment

Nesto najbolje sto sam gledao podlednjih godina, mogu reci u rangu twin peaksa. Dosta je intelektualno i goth, sa briljantnim promisljanjima. Sama srz ljudi u metafizickom smislu. Ako se gleda treba odgledati sve sa obaveznom sublimacijom u oba serijala, posebno u drugom. 10/10. Fantasticno. Posebno za starije ljude u koje sebe ubrajam. Sublimacija.

jest jako.

u metafizickom smislu.

1 sublimacija.

i goth.

Link to comment

Hehe pa serija jeste goth - producent je za dijaloge koristio jezik dickensa, wordswortha i sl.engleskih knjizevnika sa kraja 19.veka, a koristeci likove koji su tada izmisljeni (penny dreadful je naziv comic horor book-a koji je izlazio u Londonu u to vreme) plus likove iz knjizevnosti (dorian gray i sl) na izuzetno lucidan, smeo i divan nacin ih je prikazao i povezao na svoj nacin, uspevajuci u izuzetno teskoj sublimaciji koja se tice ljudskog zivota, pitanja krivice, licnih demona (vrlo zanimljivo), smisla zivota, lepote, ljubavi i sl. To bih nazvao visoko inteligentnim promisljanjem koje je uspelo i svaka mu cast. Eto, to se meni, osim svega ostalog navedenog, dopada. 0% banalizacije, 100% surovo realno. I zato, pored svega ostalog, 10/10 od mene.

 

Inace Caliban izgleda kao clan benda The Cure, pitam se da li Robert Smith gleda PD ????

Link to comment

ma ok, ne kazem da gresis bilo u cemu, ali meni je izvedba prilicno slaba.

i sve mi je nekako vec stoput vidjeno.

 

eto, taj caliban mi je recimo roj beti za sirotinju :fantom:

Link to comment

ma ok, ne kazem da gresis bilo u cemu, ali meni je izvedba prilicno slaba.

i sve mi je nekako vec stoput vidjeno.

 

eto, taj caliban mi je recimo roj beti za sirotinju :fantom:

Ma naravno, kao sto kazem stvar preferencija, ja recimo ne znam ko je roj beti ????

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...