Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)

Featured Replies

ehh, ovo mi je bas tuzno cray2.gifpogledala sam svega par epizoda i odustala... ruku na srce, serija mi je bas lose izgledala..... ali Ash-a zauvek volem po filmovima

 

never indeed..... hail to the king!

 

 

  • Replies 502
  • Views 56.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • From je odličan, iako su ga ovde na forumu posrali, kao i sve drugo uostalom.  Treća sezona razbija, dosta je bolja od druge koja jeste imala neke slabije momente.   Gotovo je izvesno d

  • Hamlet Strašni
    Hamlet Strašni

    Занимљива ја, ја сад гледам другу сезону и излазе епизоде недељно. 

  • I meni je prilično zanimljiva, nadam se da je neće vremenom zakenjati..

Posted Images

Ja ispratio sve (stalo mi jos samo finale) i zaista je super zabavno pogotvo u tom 25 minuta formatu.

Ovo se doduse moglo i naslutiti jer je glavna prica (ako se to jos moze tako zvati) pocela opasno da kruzi i ponavlja se pa je mozda i najbolje sto su ga ovako okoncali iako se pominjao i neki film, mada bi to stvarno bilo cedjenje suve drenovine.

 

U svakom slucaju Hail to the king baby! :kralj:

mozda previse zabavno.... filmovi su imali bas tu konbinaciju horora i komicnog koja je meni za evil dead pricu bila idealna....... pre neku godinu sam gledala i mjuzikl i ekipa koja je tad bila na turneji je FANTASTCNO odradila poso..... jedna od najboljih zabava koje sam imala u pozoristu....... mozda i seriji nekad dam sansu

Istini za volju ja sam 80% odgledao preko mobilnog i tableta na HboGo i za to je fino posluzio. Cini mi se da je ovde vise islo na taj Army of darkness fazon gde je vecinom zabavno a nasilje je onako bas over the top, dok horora realno ni nema jer zna se da ce Ash to da sredi.

2 hours ago, *edited by mod said:

zna se da ce Ash to da sredi.

takoe.... 

 

 

groovy_zps16b8dc4b.jpg 

  • 6 months later...

Vraca se Peni Dredful, ovaj put u Jenki fazonu. Ne znam sta da mislim.

 

penny-dreadful-city-of-angeles-poster.jp

  • 4 months later...
  • 7 months later...

Počela druga sezona castle rock. Odustali od najavljenog povezivanja sa shinning, malo su I suviše ubacili priča u mikser aali za sada se nekako vuče. Keva glumi odlično, klinka baš i ne. Ostalo sve na nivou.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Zaista je odlična što nije lako ako se ima na umu da je ovaj lik ipak u senci Keti Bejts.

Doduše posle tri epizode, usledio je težak filer ali guramo dalje.

Sent from my H3213 using Tapatalk

  • 6 months later...

Krenuo je Penny Dreadful LA, original mi je bio dobar, planirao sam i ovo da gledam, ali su ga tako ocrnili na imdb reviewovima da cenim da cu preskociti. Izgleda i da fokus nije vise na misticnom i paranormalnom nego na nacijima i sektama.

e jbg, nisam planirao da gledam ali sad kad reče da su ocrnili na imdb reviewovima...idem da overim šta kažu, ako negde naletim na reč pOlITiCaL onda skoro sigurno valja i prinuđen sam da overavam :dry:

Edited by Pokojni Ruxin

haha, mislim da prvi review kaze "went from supernatural to political" :D javi kako je!

Penny Dreadful: City of Angels

 

odgledao prvu epizodu, uopšte nije loše... čak mi je i drago što su otišli u političke vode.

ne obraćajte pažnju na imdb ocene i kritike, to ionako pišu deca željna sumrak-sage :fantom:

pa ne verujem da moze biti gore od prethodne sezone

  • 3 years later...

Da malo "oživimo" ovu temu, igrom slučaja, neočekivano sam naišao na ovu, od kritičara ishvaljenu seriju - https://www.rottentomatoes.com/tv/from

 

 

 

Pošto sam tek počeo da gledam, (zasad) ću se uzdržati od bilo kakvih komentara i površnih mini-recenzija, ali biće i toga...  :fantom:

 

 

EDIT:

 

I da ne zaboravim, za razliku od ostatka sveta (gde je na MGM+ servisu), kod nas je na HBO Max-u.

Edited by Jeremija

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.