Jump to content
IGNORED

HOROR SERIJE (u capsu, naravno)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    96

  • ToniAdams

    59

  • Weenie Pooh

    47

  • Sludge Factory

    44

Mixed feelings o 2. serijalu, drugaciji je od prvog. 6.epizoda jako dobra. Ne znam, meni ili klikne ili ne sa glumcima, ovde je totalno kliknulo... Evu Grin ne vredi vise ni komentarisati, ovaj decko sto glumi Dorijana je super (posebno u 6.) a i Harry Treadaway a posebno Rorry Kinear (Caliban), bas po mom ukusu... citati i razgovori su sjajni...

Link to comment

jel naso konacno cudoviste posao iz snova?

 

 

da nije gota pd bi sigurno bila najgora serija koju sam probao gledati

:) Naravno, stvar ukusa, meni je ubedljivo najbolja i najitelektualnija koju sam gledao (u poslednje vreme), kazem ili klikne ili ne...

 

Inace Caliban radi u voskari, pravi vostane figure za izlozbe od kojih vlasnici zaradjuju za zivot... vlasnici imaju lepu ali slepu cerku sa kojom on cesto razgovara... o zivotu... i tako...

Edited by mozzer
Link to comment

kewl!

a jel rosicki gej il nije? jese odlucio vise?

Bi-Sex, androidan

 

Inace producent serije je Gay pa i to ima dosta veze, a Dorian, imam utisak, sve ovo radi zbog Ms.Ives...

Link to comment

Peni razbija i dalje. Jeste pocetak sezone bio malo trapav i vestice su na ivici tresha, ali kako odmice uzitak je veci, a Eva je nenadjebiva.

 

Vidi kadar kakav je, bombona

 

 

30ust2s.jpg

 

Kao ilustracija u nekoj knjizi.

 

Link to comment

PD Odlican indeed... odlicni dijalozi... i sve ostalo... 7. episode posebno dobra jer su smanjili vestice koje su, slazem se, na ivici trasha :)

Link to comment

Peni dredful je trenutno nešto najbolje što se emituje, a za šta imamo antenu da gledamo. 

 

Zaplet je fenomenalan, gluma je odlična, psihologija likova je na nivou, estetika je ne-do-dir-lji-va. Dve glavne glumice su već pustile korenje na Panteonu. Naročito Bili Rajli iako je Eva odavno tu. . 

 

Bolje će to mozzer da sažme. Ja ću samo reći Toniju da čudovište ima 24h šljaku. :ph34:

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...