Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Изгледа да се догађаји мере у две епохе. До Обреновца и после. После је можда све предимензионирано јер се велико зло десило у Обреновцу. Касније, кад стане стихија и преброје жртве, мораће да лете главе негде у трилингу РХМЗ, Србијавода и Сектора за ванредне ситуације

Zašto RHMZ? Čini mi se da su uradili svoj deo posla. Dali su ispravnu prognozu par dana pre nego što je krenula kiša. Kapiram da su i nadležni hidrolozi dali procenu nivoa vodostaja. 

 

Glave treba da lete malo gore, tamo gde prestaje stručnost a počinje politika. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Не знам шта је на крају било да се сирена чула тек кад је вода почела јако брзо да улеће. Видећемо кад се вода повуче шта ће ко рећи

Link to comment

Da li postoji neka verodostojna strana na engleskom i/ili nemackom, na kojoj je opisana trenutna situacija i na kojoj su navedeni takodje verodostojni nacini na koje se moze donirati novcana pomoc? Pokusavam da motivisem moje prijatelje iz celog sveta da pomognu, ali strana naseg crvenog krsta je na cirilici, u evropskim medijima je pokrivanje vrlo slabo. Dakle neka strana gde ce na prvi pogled shvatiti o cemu se radi i dobiti informaciju kako mogu da pomognu?

Link to comment

Изгледа да се догађаји мере у две епохе. До Обреновца и после. После је можда све предимензионирано јер се велико зло десило у Обреновцу. Касније, кад стане стихија и преброје жртве, мораће да лете главе негде у трилингу РХМЗ, Србијавода и Сектора за ванредне ситуације

 

Nemoj preko kolena.

 

Isto tako napamet govoreći, imam utisak da su RHMZ i Srbijavode (a pogotovo RHMZ) dobro radili svoj posao; ali to što oni govore treba da ode u uši koje umeju da slušaju.

Link to comment

Ukljucenje iz Vlade, evo ga i ON u kosulji i farmerkama, raspojasan :isuse:

makar nije mokar.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Haha, da, ovako izgleda kao da pokojni Sloba još nije pao, a kaće, ne znamo. Ružan san.

Dok je ovo sa Vučićem i čika Tomom najstrašnija java.

 

U svakom slučaju, uveren sam da bi gradjani Obrenovca radije snivali taj ruzan san, nego li stvarnost koja ih je probudila u petak ranom zorom.

Sve ostalo na stranu.

Link to comment

radioamateri podišu antenu i opremu na B.kosi za nove akcije. Došli slovenački amateri sa ekstra opremom

 

Po meni - jedini koji nikada ne omanu. Rispekt.

Link to comment

Evo je 'drama u šabcu' ... glup neki narod taj što vodi šapac... došao narod u čabac kad je ON reko.... itd, itd,...

 

naravno samo gledamo vučića, a ovog što je podneo raport, njega gledamo u teme :D

Edited by akibono
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...