Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

jebo vas rts, i kako frenk to gleda ako je na poslu?

Pa šta kao nemam tv na poslu?

 

Послато са тт

Link to comment

okosnica medijske price je na obrenovcu, s jedne, i kontrolabilnijim lokacijama s druge strane

Edited by morgana
Link to comment

Da, ja taj slučaj ljudima prepričavam danima, ali ja i dalje (utopistički) nisam za preki sud, jednostavno nisam, mislim da moramo sačuvati makar nekakve obrise elementarno civilizovanog društva.

+1!

Budimo ljudi, postoje zakoni, shvatam da emocije rade,gadi mi se kada vidim da ima i takvih skotova koji koriste nevolju, ali računam da je ispravno ovo što Anonymous napisa.

Link to comment

Mislio sam na PTC jutros, glavni status riport.

 

Uručbirano Tapatalkićem s Lumije Jeftinjare

A pa to je sitno dok se ministar ne pojavi!

 

Послато са tt

Link to comment

Da stavim i ovde komentar mog drugara iz PN

 

Da, posle "odbrane" Sapca premijer je najavljivao masovan odlazak i "pomoc" Paracinu i paracincima, iako je Sasa apelovao da mu ne trebaju ljudi nego pumpe i mehanizacija, da bi izbacili vodu, a da su ljudi u gradu dobro organizovani... Naravno, i u Paracinu je DS na vlasti, bas kao i u Sapcu! A posto misija ocigledno nije uspela, za rezultat imamo da u dve dnevne novine koje sam procitao jutros nema ni jednog, jedinog clanka o stanju u Paracinu...

 

Mozda nije pravo vreme za to, ali i u Svilajncu je DS na vlasti. Citavo jutro cekam neke informacije o Moravi, ali slabo. Iako su javljali da ce SV dobiti struju, jos uvek ne. Bar ne u kraju kod mojih, posto ih nisam cula vec dugo.

Link to comment

šnostra, zmija se baš užasavam (pičkica sam, in det uej)

 

jedna mi iskočila pre 25 godina kod svetog stefana, pobegoh ko devojčica

Link to comment

Na kom broju se mogu dobiti informacije o tome gde da se javim kao volonter? Punjenje dzakova, spasavanje, stagod...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...