Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Toni zar mislis da bih se sprdao sa ovakvom situacijom? Sabac, znaci ja i dalje pricam o gradu, sela uz reku jesu najebala, je suv ko barut i od prve odbrane (na keju) postoji na 30m drugi pojas odbrane a uz prugu (nekih 100m od reke). Ja sam u naselju Bair koje je najblize reci ali i ono nije kao u Mitrovici, tj na samoj obali. Zorka jeste na Savi i tu moze biti problem ako se izlije, ali sve je to daleko od Vuciceve role za Oskara.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

i Rajevo selo je poplavljeno, i tu je prelilo

Link to comment

Ovo izlivanje od Županje pa nizvodno takođe utiče na opadanje Save. Kod Bijeljine se pojačava izlivanje na nasipu.

Link to comment

pod stresom, ali živa, i sada na suvom

Jel možeš da je dovučeš ovamo?Ili već jesi?

 

Послато тетејцем

Link to comment

Inace juce nam pomogao i Milicic, znao sam da je dileja ali ovolika bas :rolf: Kaze batalio basket, trenira kik-boks i planira da ulozi u neki privatni biznis.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

prica o nekakvim novim vodenim talasima iz hrvatske je netacna. celom duzinom kroz hrvatsku sava blago opada.

reke u bosni su u opadanju pa nema sta da dodatno podize nivo save.

trenutna plavljenja po sremu posledica su vec visokog vodostaja.

opada zato sto je na nekoliko mesta pukla brana po bosni i hr...

Link to comment

opada zato sto je na nekoliko mesta pukla brana po bosni i hr...

 

da ali i nema velikog uliva iz bosanskih vodotoka

Edited by Bane5
Link to comment

RTV HIT

 

U reonu Kopanica, u Županiji Posavskoj, koje se graniče sa Vučilovcem, noćas je Sava provalila obrambeni nasip u dužini od oko stotinak metara i ogromna bujica vode sada se izljeva na područje Vučilovca, Krepšića, Vidovica i Kopanica.Na licu mjesta je Gradonačelnik Brčko distrikta koji razmatra mogućnosti zaustavljanja izlivanja Save.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...