Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

izvini, al ovo je vrlo jeftina podmetacina da je bilo ko insinuirao da je to ok. hajde da se ne igramo tako, ok ? :)

 

poenta je u tome da je slika nekih ljudi koji u po noci rizikuju zivote i plove medj lesevima po poplavljenim ruinama obrenovca pokusavajuci da deknu nesto od vrednosti je nesto sto po prirodi stvari mnogo vise pripada zanru vesti o onim ciganima sto su izgubili zivote kraduci bakar pre koju nedelju nego bilo kakvim ratnim pohodima paramilitaraca u slavoniju sa pocetka devedesetih. dakle nesto iz zanra o propalom, osiromasenom drustvu i sumanutim rizicima koje su dehumanizovani pojedinci spremni da podnesu zarad parceta bele tehnike il nekog nakita.

 

a to se malkice izgubilo iz vida pre dve stranice kada se iz pravednickog gneva zazivalo njihovo ritualno ubistvo.

poenta je da si promasio ceo fudbal. il jos gore, da kenjas kvake i moralises.

 

ne znam tacno na koji nacin si dosao do paralele izmedju roma koji kradu bakar pa poginu i nekog ko umesto da spasava zivotno ugrozene ljude, ide da krade njihove stvari.

 

gori sljam od arkanovih oslobodioca bele tehnike.

Link to comment

Ovde opada, sad se spustili na 844, pukla brana kod bijeljine, ne znam tačno gde se to izlilo

 

Sve ok kod mene, goldi isto dobro mada je sinoć povracao

Nadam se da se svi dobro držite, rene javljaj kako mama

 

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

:)

Link to comment

Kako to da na vašim vijestima nisu rekli ni prebite riječi o Krupnju?

 

Uručbirano Tapatalkićem s Lumije Jeftinjare

Link to comment

gori sljam od arkanovih oslobodioca bele tehnike.

dobro, jeste, al su i giška, te beli, voleli da švrljaju po tuđim stambenim objektima, "pazareći" ko da su u uol-martu

Link to comment

Kako to da na vašim vijestima nisu rekli ni prebite riječi o Krupnju?

Uručbirano Tapatalkićem s Lumije Jeftinjare

ma jesu. guglaj krupanj i naci ces odmah.

Link to comment

Kako to da na vašim vijestima nisu rekli ni prebite riječi o Krupnju?

Uručbirano Tapatalkićem s Lumije Jeftinjare

Kako nema?

Evo upravo ide da je jedan put probijen, ne zna se da li ih je viš uništila bujica ili klizišta...

Sigurno sam i juče čitao...

Link to comment

Pa i da jesu opet se ne rade. Nema boga da ukapiram Bergašin post.

"krivo je društvo" i političari koji nas kradu, kao i poremećen sistem vrednosti. to je taj nivo obrazloženja. 

Link to comment

Kako to da na vašim vijestima nisu rekli ni prebite riječi o Krupnju?

 

Uručbirano Tapatalkićem s Lumije Jeftinjare

Da ne grešimo dušu.

Bilo sinoć, a u toku dana se javljala i ona dopisnica koja se probijala.Naravno sa lica mesta tek juče uveče kad je Selaković probio!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Deluje mi kao da se informacije ozbiljno filtriraju, želim da verujem da je zbog političkog pilićarenja a ne zbog katastrofalnih podataka...

 

Btw, gde su predsednik države i ministar Velimir Ilić?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...