Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

- englez koji govori italijanski :puke:

- boja glasa kao nezavršenog proces mutacije :puke:

- nema, nazovimo, taj neki kuvarski autoritet (čak mi onaj naš za ovog doktor kulinarstva)

Link to comment

ama ni ne treba. on nije ni hteo da bude novi dzejmi, nego lepo lice koje ponesto skuva, zeza se, svrlja svetom, nesto zaradi i lepo mu je. jeftina produkcija za kablovsku televiziju u prepodnevnim terminima. kao takav je perfektan. 

Link to comment

Niti je lep, niti je simpatican, osim valjda tim nonama, taman ima lice koje ce svaka baka da voli, ume sve k'o veliki a izgleda kao nedonosce. Videla sam samo reklamu, emisiju sigurno necu gledati.

Link to comment

2011-July-02.jpg##

 

meni je simpa. da ima dvaes pet godina vise i dvaes kila vise, stavila bih ga na selebriti drul. ovakav kakav je budi mi roditeljski instinkt. 

 

 

edit i da se osisa... :D

nisam gledala nijednu njegovu emisiju, niti cu. al me nervirate sto ste tako ljubomorni na mladost i lepotu. 

Edited by darling
Link to comment

lik je realno takav da svakom nepatvorenom ljubitelju hrane budi zelju da snimanje preseli u tarantinov podrum, slinu zaveze lancima za gvozdenu stolicu i dodatno ga bandazira crnom trakom, da mu testise stavi u masinsku stegu, da none presvuce u domine i da pre svake radnje prilikom recimo spremanja tiramisua (mucenje maskarponea, natapanje piskota itd), nona zavrne stegu za jedan krug i opali mu samarcinu iz sve snage.

 

a na kraju cele radnje, pre degustacije, da izadje ogromni ugljesa u cetnickoj majici sa spravom od 35cm i onako mu se iskonski ispisa po faci.

 

onda neka jede do mile volje.

 

muzika da bude ovo

 

Edited by gazza1
Link to comment

presto gledam televizijator još poodavno, al kad bacim oči, to je isključivo 24

 

pošto je to tako, s mene pa na uštrb, ovoga nisam zamjetio, al dva debela italijana (i rudija), volem

Link to comment

mene rudi nervira

sav onako fin i uredan  :dry: 

 

đejmija najvolem

i ta dva italijana su mi super likovi

 

ona sa novog zelanda kuva zaniljiva jela

bugarka mi dosadna

turčin mi je ok

 

ali brate mili, najbolje zanimanje na planeti ima onaj hedonista što samo putuje okolo, obžderava se i opija

kako se ono on beše zove ? 

 

ed.

ovo malog o kom pričate, nisam ni zametila

Edited by dùda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...