Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

jbt kako se nagurate na onaj Brod?ja sinoć teo da sednem na ćepi kad ono međutim: sve popunjenoa obično veče bejaše, kako li je tek kad rđavi svira?
većina tih ode na jarbole
Link to comment
jbt kako se nagurate na onaj Brod?ja sinoć teo da sednem na ćepi kad ono međutim: sve popunjenoa obično veče bejaše, kako li je tek kad rđavi svira?
u brodu je najcesce guzva izmedju 8 i 9 jer je pice upola cene, pa bi svi da se opiju za 300-400 kinti, narocito omladina. jednom, na dzambalaji, nisam mogao da udjem, sve neka deca sto jos nisu izrasla, a neka tri klipana koja su zauzela najbolji sto na spratu su 1000% naisla da se olese za male pare pre nego sto odu da igraju dzepni bilijar na nekom od splavova uz radio teheran i one napucane picoke.petkom toga nema. verovatno ljudima blam da izlaze tako rano, pa se nesto vise ljudi skupi tek od 10. zato ponekad ne mozes da ih isteras pre 3 jer cevce poslednje toceno pivo (najjeftinije pice!!) po 2 sata i prave se pjani.
Link to comment
Vidi se da vama fali 1 Čvrsta Ruka!
pa i ne bas. par smo puta jedan od konobara i ja po zavrsetku obracuna pazara (kad je vec krajnje vreme da se ide, kafana radi do 2, muzika iskljucena, samo se cuje pijano bulaznjenje sa sprata, njih 3-4 srce krigle mlakog piva natocenog jos od pre ponoci) najpre na ljubazan, a potom na manje ljubazan nacin stavili do znanja okasnelim gostima da i mi imamo neke kuce i, zamisli, nekakve zivote. Edited by bad music for bad people
Link to comment

u nedelju da slusate b92 radio i 'dole na uglu' zikice simica (19:00 - 21:00!!). bice emisija posvecena detroitskom rokenrolu poslednjih 10-ak god, a gro pesama koje cete da cujete potpisuju SSM ili neki od predjasnjih im bendova. bice i neki eminentni rokenrol mudroser, nece zikica da mi kaze koji (da ne uletim u studio i iscipeliram ga :unsure: ), pa mozda i on ima da kaze koju pametnu na temu SSM. u subotu, od 19-21 na http://www.noviradiobeograd.com - moi + 2 cice-koleginice i ista tema.

Link to comment

dobro je da si moje pitanje skroz iskulirao, a to da ce u emisiji u subotu biti dve sarmantne gosce morao si na dva mesta da napises. al to tako lici na tebe. :P btw, sam si prvo napisao ajde malo da pricamo o bendu...

Link to comment
dobro je da si moje pitanje skroz iskulirao, a to da ce u emisiji u subotu biti dve sarmantne gosce morao si na dva mesta da napises. al to tako lici na tebe. :P btw, sam si prvo napisao ajde malo da pricamo o bendu...
ne volim da odgovaram sa ok i sl., posebice kada nema potrebe. inace, tvoj komentar se sveo na to da ti je najslusljiviji poslednji album, te da se ne lozis na to-i-to i, na kraju, da si u besparici te stoga neces da dodjes (iz poslednjeg mogu da zakljucim da bi mozda i dosla :unsure: ). premalo za neko ukrstanje argumenata, zar ne?
Link to comment
ne volim da odgovaram sa ok i sl., posebice kada nema potrebe. inace, tvoj komentar se sveo na to da ti je najslusljiviji poslednji album, te da se ne lozis na to-i-to i, na kraju, da si u besparici te stoga neces da dodjes (iz poslednjeg mogu da zakljucim da bi mozda i dosla :unsure: ). premalo za neko ukrstanje argumenata, zar ne?
jeste, u pravu si.
Link to comment
Ne, ovaj, ne sinko, tako se ne raspravlja. :)
Eee Piksi, zar tako da unistimo ovaj ipak (jos uvek) najomiljeniji pdf na ppp-u?...al nije ti losa ideja. :D
Link to comment

bio je prosli cetvrtak, oko 2. dignem guzove, operem se i na aerodrom. tamo je trebalo da se oko 4 nadjem sa sefovima iz ssm. em im lako da nadju, em je sledeci punkt munze-konza, kod moje keve i sarme samo placu.stignem na aerodrom oko 3:30, za svaki slucaj do banke da vidim jel pala neka kinta od nrbgd radija (i jeste!!), dignem pare i izadjem ispred zgrade da zapalim pljugu. 5 min posle zvoni tel i marty kaze: "aleks, we're here". niko srecniji!oko min-dva stize siva kia, ovi me fotografisu iz auta za sve te detrua sisavce, sedam u auto i komandujem - pravac munze.zderemo, pre toga radzara, posle pivo.ponovo auto - zr!stignemo sve na vreme, slusam usput pricu o tome kako su se zaglibili u neki sneg u mdrfkn sloveniji, pa ih traktor vadio (vidi im myspace profil, ako jos uvek stoji fotka!!). danijela i ekipa tamo, tonska kratko i ekipa reakcija, cura mu, ras, filip i moj omiljeni gitaros stizu iz beograda. xa, ima bude dobro. i bilo je!! bilo i par novosadista - zahvaljujem. atreid je car!!prvi ih put gledam, nisam pjan, sve je u redu. razvaljuju. marti ubi dzitru, klub pun. vise nego na radio moscow - zakon!!vracamo se nazad posle malo opustanja. marti koci da debeli dramer i pijani sautemptonac pisaju. naravno, amer, sa sva 4 stane kod nekog besnog foka na tobla. udju ovi u auto, kur krivi - ni makac. slajfuje na sve strane, sve smo blizi kukuruznim poljima i tako to. izadjem, guramo, ma, ni makac!turaj neko granje, radi ovo i ono - jok!onda snimim auto koji nam dolazi u susret u toj nedodjiji. stanem na sred puta, rasirim ruke - 'stani bajo'! stade momak, 'imas li kuku'. 'imam, ali mi frka da vas cimnem'. ma, zajebi i zakaci de treba. to i uradi. iscera nas iz onijeh govana, skinemo i nazad u bgd.dodjemo u hostel blatnjavi od glava do peta, ruke mi ko da sam nedelju dana sakama brisao bulju posle sranja, operem ih 2x, onaj decko iz hostela vec popunio case radzarom. krenemo po tome, samomi i neki kanadjanin. bubnjar oce da ga 'isece'. rece da ih ne voli.odem kuci oko 5, odremam nekih par sati, dodjem u hostel, ovi jos u krevetima. odsviram uzbunu, dignu se, brzinski kafa i izletimo napolje. po auto, ali malo morgen. odneo pauk ili, goraq opcija, neki junkie za mgra dopa. sreca, pa ga nadjosmo na parkingu na slaviji. koliko para - skoro pa 9 iljada. platim, sednemo, malo se pickamo, ali im onda objasnim i sve bude ok.ceraj dalje za skoplje. u predejane svratimo da zderemo, pa onda dalje.nekako predjemo srpsku granicu, jebase mi neka tijana, carinica, kevu, ali udjosmo. tamo, cokalije dizu frku, sve je ok, ali retard iz makedonskog auto moto-a nece da izda osiguranje (inace, 50 jesa!!). 'daj saobracajnu'. rekoh 'nema'. njanjanja i ostadosmo da cekamo ispred panduracije. posle 2 sata dodje neki tip, kuca na prozor i kaze 'aj em frend ov jonche'. izadjoh, hoce cova da pomogne, odemo to makedonskog automoto-a, ali ne pali ni, satro, veza. koji shit. doslo mi da se vratimo, jebavamo se sa ovim nasim pederima oko ata carnet-a i potom odemo u pirot na nevidjeno jer su sutra u plovdivu, a u skoplju ionako nemamo nikakve garantovane pare, vec idemo na sta-nam-bog-da. posle jedno 4 sata jebavanja sa glupim retardima njihove policije stize baja iz skoplja, kombijem, tovarimo backline, parkiramo na srpskoj strani, vise me i nije briga da li cemo ujutro da zateknemo auto i palimo u skoplje. stignemo, za 2 minuta istovariomo sve, nema tonske (opet!!), bend krene sa svirkom, a promoter mi prijavi da mora da skrate jer su neki lokalci koji znaju sve znaju sve potom, pa mora da prekinu. ma, mislim se posle svih sranja ovo i nece da smeta.zauzmem busiju kraj nekog stola, pored neka slatka plavka, biljana, ne zna srpski, pricamo na engleskom, svidja joj se bend, meni se spava od sve te teletine iz predejana, a i sve te muke oko granice, bend nadrkan, jebe keve, publika kurtonska, njih 70-ak vidi se da su dosli da overe sledece, neke red hot c.p. i ostale cover kurton bendove.ma, samo da mi posle uteknemo da spavamo, a sutra da se domognem majcice srbije i poljubim tu crnicu u presevu!zavrsi se to, biljana se malo druzila, sednemo u promoterov kombi - hostel.tamo neka, zaboravih joj ime, jbg, ostade mi stik u njenom meku sa svom mjuzom koju sam poneo, naredna dva sata cavrljanje. ok. nekako odosmo u krevete, probudi me dzon ujutro, oprah zube, sedam u kombi - granica. ovaj put sve po loju. makedonci normalni, ovi nasi jos vise. pitam se gde je zec, al i auto je bio na mestu, pa na ruke po onom vetru prenesosmo sve, utovarismo i ka bulgariji, a preko pirota posto nisam izvadio vizu, pa me papovac primio na konak. i madam mu.dodjosmo i pirot, upoznah ih sve, ameri u bugarsku, ja kod papovca. sad, malo smo se tu zapili i navarili, jedva i odosmo do bas-celika, tamo jos neko pice, pa kuci. odhrkah svoje, saljem sms tuti da ih dize i silja nazad, sve je, satro, u redu, ali ja pogledah citavo finale + 3 stomaklije dok mi se brock nije javio da su ispred hotela pirot.'uh, siso, sto nisi bio u plovdivu? bilo je vrh, ribe, kao sto si i naveo - oslobodjene svih tabua - njanjanja', ma, boli me tuki, idemo u beograd. kod keve nas cekaju najbolje sarme u srbiji, a i ono sto cu posle da vidim je suvog zlata vredno. slusam dead brothers usput, apstiniram od pljuga, molim dzona da gazi 100 milja na sat - slusa me, to je dobro!dodjemo kod mamas and papas, zderemo i u zicu. koncert - najbolji. dali sve od sebe, sramota me od zrenjanina i skoplja.prodase nesto, prodah i ja neku kartu vise od te cuvene cifre tetreba #1 (taj sig nije bio. slusa ska. kao i sve pederke). nije nesto, ali nisam lakom.odemo posle u hostel, opet radzara, opet kuci pjan, opet kasnjenje. baja iz zg mi ujutro sikce kao guja ljuta nam mob. oladim ga pricom da ce ovi da ih istresu iz gaca kako se ukljuce. stignemo u zg, uradimo tonjak, tonac nas posle odvede na zdranje, dobra kafana, ali los izbor klope, makar za mene (neka teletina, predejevo je sisa za 5 kopalja!!). svejedno, pojedosmo, nismo foliranti neki. udjemo u kombi, kisa roka, mi u klub. stize vec ekipa, moja bratija i tako to, svi mi placaju pivo, te dalmatinke nema na sanku. ma, nema ni veze. jes da sam imao praznu dvokrevetnu, al sa tim likovima samo ima se napijem i posle sam dobar ni sam sebi.zavrsi se i ta predstava, dobar show, neka me cura furala u prvi red da djuskamo, oladih je. ja ne djuskam, to je za zene, a usput i, kao, radim neki pos'o.posle u limbo, po obicaju, ne znam ni sta sam pio, najpre neke crne, potom neke providne rakije. hrvatske. ne valja nista, al za dobru svinju nema lose pomije.odvalismo se tamo, kolumbo i ortak mu odose kuci, mi u hotel.zakucam se, dzon me budi oko 1 sledeceg dana, sidjemo u restoran, tamo izvesna karmen. slatka ko lutka, ali ima jednu manu - decka. rekoh dolazim uskoro, dade telefon i sve je bilo zavrseno. sednemo u kiju, gps sljaka, najdemo autobusku i onda smestih guzove za narednih 5 sati u neki nis express. xa, posle svega dodjem u bgd, ali napravim neko sranje kojeg ni sada nisam svestan. ocito me ceka neko klecanje na kukuruzu i sibanje po dlanovima, a mozda i koja gora kazna.eto, tako je to bilo, a sada odoh da dokrajcim i ovu bocu i da se onesvestim.burp!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...