Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Ja kupih kartu u Brodu.Devojka nije znala koliko su karte pa je mene pitala.Bio sam posten te joj dadoh hiljadarku cool.gif
xa, dakle, ti si taj car. juce uzmem te pare, ona stvarno nije znala posto joj konobar od prethodne noci nista nije ostavio napismeno, nije radio. svejedno, veruj da si pametno potrosio pare, pa se vidimo na certu :)
Link to comment

Lale, ko sve na današnji vakat naplacuje tisuću dinara koncerat... kontam ja, milja je milja, i milja i po je milja i po, al ovi ga vala sviraju za sve pare. Bijo ja matere mi, i ope ću!

Link to comment
Preskupi ste za nas neradničku sirotinju... angry.gif No makar saznasmo usput i ko je ovde ekološki odgovoran, a tko nije.
Ma za mene radnog nije skoro bio skup nijedan koncert... No zajebano mi sve što je radnim danom... ovaj 24. ispade utornik, jbt, još sa druge strane reke, ko će da se cima... inače, nije da sam neki veliki fan, no pre koju godinu kad je Bad reklamirao ovde prvi put ssuckerse ja ne bejah lenj pa skinuh ovo rnr records i pičio to na ripit jedno mesec dana. dobro je ovo, dobro je.
Link to comment
Ma za mene radnog nije skoro bio skup nijedan koncert... No zajebano mi sve što je radnim danom... ovaj 24. ispade utornik, jbt, još sa druge strane reke, ko će da se cima... inače, nije da sam neki veliki fan, no pre koju godinu kad je Bad reklamirao ovde prvi put ssuckerse ja ne bejah lenj pa skinuh ovo rnr records i pičio to na ripit jedno mesec dana. dobro je ovo, dobro je.
jbt, pa ti ko da si starac focho od stotinu ljeta. ajde, more, dolazi. platim pivo!nego, u petak u brodu ja i cetvoroclana banda od 11 do ponoci. izbor pesama - ja i ko me potkupi. pre i posle opet nesto rdjavo, zlo i naopako!!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...