Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

I mene! Nakon potonje mu emisije zamišljam ga kao lika koji može celo veče da ti dahće na uvo i ponavlja tihopovišenim glasom: Motherfuckeru, Pederu, Kupi jebenu kartu, Seronjo, Pičkice, Kartu za koncert, Jebeni pederi...

Link to comment
Plašiš me. :cry:
I mene! Nakon potonje mu emisije zamišljam ga kao lika koji može celo veče da ti dahće na uvo i ponavlja tihopovišenim glasom: Motherfuckeru, Pederu, Kupi jebenu kartu, Seronjo, Pičkice, Kartu za koncert, Jebeni pederi...
:lol: takav je kad je pun mesec.
Link to comment
Lale, ko sve na današnji vakat naplacuje tisuću dinara koncerat... kontam ja, milja je milja, i milja i po je milja i po, al ovi ga vala sviraju za sve pare. Bijo ja matere mi, i ope ću!
koliko se ja secam proshli put si se ufurao za dz, red je da platish za uzivanje, ni kod babe nema dzabe
nije. on dvaeščetr sata dnevno živi rokenrol!
ovi vojnici iz rts-a sve znaju cool.gif
Link to comment
Plašiš me. :cry:
jbt, ko da sam te pozvao na kilo spiritusa. ajde, ne budi sisa ;) vazi i za ostale, da ne kuckam dalje. lepo objasnila bati - bio pun moon.
Link to comment

nemož se kaže, ume i ovaj bad music da ubode zrno, među razno razznim šatro kloš fensi garaž pizdicama i sličnim kilavcima ovo je s mudima nema čuprije. brat bratu i ruku na srce vokala Edi Spagettija se ne bi postideo ni Lemmy ni Billy, mada bi gitaroši mogli oštriji biti al i ovako je napucano za sve pare, znači Edi ponosit sa Gibson basinom ali mogu i oni iz prvog reda da mu okinu žicu koji put. šta reći za bubnjara stara kuka ali matori ga tuče ko nezdrav potroši se čovek tottalno.prošli put u maloj sali skca nabili bili 50stepena, znači tačno je mogla se oseti ona žeravica u stomak, a dovoljno mi je bilo videti žikicu S, posle certa ko mladić ushićen sa nekom ekipom, a posle je napiso sjajnu recenziju savo inspirisan i poletan.e jebomater to ti je suštinsko rokanje kad ti vidiš među publikom par likova u 50im koji se lože ko klinci sa 20 onda ti bude jasno da r'n'r zaista jeste koncenrtat životne strasti i energije od koje ne možeš da ostariš nikad realno.

Link to comment
Jeli, novosadisti, jel Minja ima karte i jel vozi!?
i sve to za samo 1900 din, znaci 900 za prevozja cu malo da idem vozom Edited by Hustler
Link to comment
nemož se kaže, ume i ovaj bad music da ubode zrno, među razno razznim šatro kloš fensi garaž pizdicama i sličnim kilavcima ovo je s mudima nema čuprije. brat bratu i ruku na srce vokala Edi Spagettija se ne bi postideo ni Lemmy ni Billy, mada bi gitaroši mogli oštriji biti al i ovako je napucano za sve pare, znači Edi ponosit sa Gibson basinom ali mogu i oni iz prvog reda da mu okinu žicu koji put. šta reći za bubnjara stara kuka ali matori ga tuče ko nezdrav potroši se čovek tottalno.prošli put u maloj sali skca nabili bili 50stepena, znači tačno je mogla se oseti ona žeravica u stomak, a dovoljno mi je bilo videti žikicu S, posle certa ko mladić ushićen sa nekom ekipom, a posle je napiso sjajnu recenziju savo inspirisan i poletan.e jebomater to ti je suštinsko rokanje kad ti vidiš među publikom par likova u 50im koji se lože ko klinci sa 20 onda ti bude jasno da r'n'r zaista jeste koncenrtat životne strasti i energije od koje ne možeš da ostariš nikad realno.
e moj glen livet, nista tu nije satro. svaki od tih garaz pica ostavi srce u bgd-u, jedino, fali publika, ove male sise kao sto je kudravi ska-ska-skakavac i tako ta fela.drago mi da si bio pre, racunam i sad. platim pivo, svakom ko dodje, a da ga znam odovud! ako ti to mrsko, plati ti meni, pa nek ide zivot ;)bend je vrh, vise, zaista ne znam sta da kenjam o njima, kraljevi, rokenrol, bio si, pa znas da su dzitre uzivo ostrije, nista mjetal, samo rokenro' i dizanje u vasduk!! jedino me brine ova srpska buranija koja bi da po n-ti put da gleda jebene lajbah.slusajte nrbgd u subotu, bice gost batak, fan koji se odvalio na prethodnom certu i pjan otisao kuci dok se bend jos zagrevao. sace pije cesmarusu.evo ga:fanbg.jpga i ja:ss-15.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...