Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

e pa ne valja to tako. vidis, moji modeli muzike zauzimaju vremenski raspon od negde (10)84 do (20)09 i nadam se, ako pozivim, jos dalje u buducnost. e sad, znam da si ti suvise pankolik, al mozda ti ne bi bilo lose da prosiris muzicki dijapazon. ne moze da skodi, veruj mi. :D elem, rokenro' ipak nije mrtav, jes da ga je bmfbp sahranio posto je lux interior preminuo, ali isti taj bmfbp dovodi sad ove baje. procitaj tamo dole samo sta je lemmy kilmister reko za njih. a njega valjda cenis, cini mi se. :)

Link to comment
Naravno. Evo i hitova
fino, al ova je bolja:nego, jel ima neko onih par zivih hitova sto je komandant adam vrhunski usnimio sa svojom ekipom pre 2 godine? ako ne, mora ga teram da baci na youtube.ovde je nekoliko odabranih hitova za dwnld, pa krenite!!
Link to comment
nego, jel ima neko onih par zivih hitova sto je komandant adam vrhunski usnimio sa svojom ekipom pre 2 godine? ako ne, mora ga teram da baci na youtube.
video ili nevideo?? Edited by Lancia
Link to comment
nego, jel ima neko onih par zivih hitova sto je komandant adam vrhunski usnimio sa svojom ekipom pre 2 godine? ako ne, mora ga teram da baci na youtube.ovde je nekoliko odabranih hitova za dwnld, pa krenite!!
ima ga na youtubu Edited by Hustler
Link to comment

i da ne zaboravim - u nedelju, 15. februara kod žikice simića (radio b92, od 19 do 21 - dole na uglu) 2 sata samo s-suckers!!biće i spec. gost, al neću da odajem njegovo cenjeno ime.

Link to comment
E, pa ono, kako ides i povoljniju kartu nabavljas? :)
pa minja. a ako ne, onda zamolim nekog iz begea da pazari (mogu vise da uzmem ako treba. (moz i da tapkamo)), pa da vidim da prespavam tamo i ako je neko od begeshara raspolozen za pivo pre svirke. sta ste vi kontali? kolko vas ide?
Link to comment

Pa ista stvar, drugar ce da zove Minju (preko)sutra, pa da vidi. Nas trojica ili cetvorica bi isli. Ako isti ne vozi, onda cemo mojim Benzom (suptilna reklama.. u ne prodajem nista samo se hvalim duhu), pa nazad isto vece i bez cuge za mene. Aj pa u konjtaktu smo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...