Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

dakle, sutra vece kapetan (paro)broda - bmfbp!! 60s soul i rnb, malo surf, malo trash rock, '77 punk, malo new wave, puno garage, dancing naked ladies i uobicajene ludorije uz pametnu muziku za pametne ljude. izmedju 23 i 00 samo radio moscow, da se pripremite za nedeljni koncert u skc-u.da, svakako i novi dirtbombs, a i nesto sa starijih albuma. ako me povuku emocije, tj. ako se olesim, pustim i gang of four.

Link to comment
da, svakako i novi dirtbombs, a i nesto sa starijih albuma. ako me povuku emocije, tj. ako se olesim, pustim i gang of four.
Voja ocekuje da cuje Pet shop boys u klubu. Ako te povuku emocije.
Link to comment
Voja ocekuje da cuje Pet shop boys u klubu. Ako te povuku emocije.
haha, onda bih morao mnogo da se urnisem. opet, kako senjoru da odbijem muzicku zelju?
Link to comment
  • 2 weeks later...

dakle, u petak opet ja. bice, kao i uvek, svasta. trebalo bi i par ukrajinki da naidje i sampionskim striptizom ulepsa ionako vrhunsko vece kad vas omrazeni bira mjuzu za dzusku. javila se i izvesna svapska striptizeta, ali njen honorar je preveliki. ukrajinke su znatno jeftinije. 3 po ceni 1 svabice. svabica je svabica, al 3 put je 3 put.

Link to comment

bilo dobro, spavao do 5 popodne danas. jedino, indie-go deckonja mi greskom (il' namjerom teskom :unsure: ) obrisao celi folder sa 50 giga muzike, pa sam se snalazio pomocu stapa i kanapa. bilo vise riba nego pedera, sto je za svaku pohvalu. sledeceg petka - zika intoxica!!

Link to comment
  • 2 weeks later...

sutra od 8 pa dok ne odete kucama cetvoronoske - bmfbp i muzika za nerviranje tetreba i ostale boranije.od 23-24 samo zene: 5678's, bellrays, sharon jones, nancy sinatra, zombie kuckica, detroit cobras, april march, come ons, donnas, dusty springfield, irma thomas, koko taylor, gossip itd. pre i posle toga, kao i do sada - S-E-K-S!!

Link to comment
to objasnjava pronadjen CONDOMS3KLEIN.jpg jednom u petak... vazno je da je sigurno. cool.gif
:lol: a ti li si ih pronasla. ako ih nisi potrosila, vrati veceras. u deficitu sam ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...