Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

a ko je ovaj momak gluvi ? on se pojavio na pocetku sezone ?

 

bilo ga je dosta u prvoj sezoni, plaćeni ubica

Edited by copkillah
Link to comment

Prva sezona (tek sad ogledao) sjajna. Drugu sam batalio posle 3 epizode, ne svidja mi se sto je u proslosti, a ne svidja mi se ni drvena gluma... skoro karikaturalna (doduse, to je malo vise kao feature nego bug u ovoj seriji, ali mi ovde bas ide uz dlaku.)

Link to comment

U drugoj sezoni se gadaju citatima sve u 16, promuklim glasom Gorana Sultanovica.  U trecoj me jedino nervira ovaj debilni "mashed potatoes theory" chief, teska pavicevstina. "It's a glitch, its a glitch" mrsutrilepe.

Edited by Zico
Link to comment

Dajte, druga je odlicna. Ono sto se i u prosloj i u ovoj pojavljuje kao tema je necisto poreklo biznisa, prvobitna akumulacija kapitala i slicno. Gangsteri su ubijali da bi presli u kancelarije i dobili pisacu masinu, a onda opet iz kancelarija nastavljaju da ubijaju, sto vidimo kroz primer cestitoga gospodina Varge.

Link to comment

Odgledao sam, ipak, i dobra je (bolja od trece, izvesno). Medjutim, dosta sam se "saplitao" na karikature tipa Dodda (kako uspeva uvek da ima istu facu), a i onaj Milic od Macve mi nije bas legao... i kao sto rece Zico, recitacije (Mike Milligan kao Pulp Fiction-ov Jules...) A i ono sa NLO-m sam izignorisao, sta cu, ne razumem sta ce to (osim sto 70-te jesu bile vreme vidjanja letecih tanjura, valjda zbog svog onog LSD-a...)

Link to comment

Auh, prošlu epizodu moram ponovo da odgledam (bila je toliko nabijena referencama da mi je promaklo svašta...)

 

Ali, mačkić Ray, koji meni čak i liči na pok. Ray-a  :D ... Ray abides...

 

fargo-ray-the-cat.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...