Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

kad si vec u zagorju, s druge strane grane, blizu titovog rodnog mesta, je selo podcetrtek (tu je blizu i podsreda :)). to selo je bitno jer se u njemu nalazi terme olimje, a u olimju je spa orhidelija, jedan od najlepsih spa kompleksa u evropi. plus je tu blizu i dobar akva park (zaboravio sam ime) i obilje mogucnosti za setanje ili vozenje bicikla.

 

slovenija je zajebana destinacija skroz.

Link to comment

Ajde da pitam, jel neko bio slučajno u Lido di Jesolo?

 

Bili moji roditelji pre par godina, izuzetno su zadovoljni hotelom, plažom i okolinom (u pitanju su osobe koje su prokrstarile Jadranom i ostrvima od Pule do Ulcinja). Venecija je bukvalno na pljuvomet, lokalni gsp funkcioniše odlično. A možeš i peške pored mora pa trajektom do starog grada.  

Link to comment

 A možeš i peške pored mora pa trajektom do starog grada.  

To sam planirao... :)

 

Biće to sve OK...

 

@wall & ikar

 

Za terme neće biti vremena, uhvatiće me ženin teča da pijemo domaće vino od jutra do sutra, to već vidim :) Ali za ove Wallove kulturne jelene, možda bih mogao da se nagodim, da odemo da vidimo...Bar toliko da pobegnem od vinceka™...

Link to comment

Nesto nam se pojavila Albanija kao ideja za ovo leto. Cini mi se da sam naletao ovde da je neko pisao, ali ko ce sad to naci.. Pa ako moze nesto kratko ko je bio, utisci, lokacije i sl. Koliko cujem odlican odnos cena/kvalitet imaju. Ali i dalje slabo nasi idu tamo...

Link to comment

Nesto nam se pojavila Albanija kao ideja za ovo leto. Cini mi se da sam naletao ovde da je neko pisao, ali ko ce sad to naci.. Pa ako moze nesto kratko ko je bio, utisci, lokacije i sl. Koliko cujem odlican odnos cena/kvalitet imaju. Ali i dalje slabo nasi idu tamo...

 

Koliko se secam lepo, ali poprilicna avantura....Mislim da sam citao, neko je sa "makedonske strane" usao pa na obalu...

Link to comment
  • 1 month later...

Vratih se iz Italije... Cro deo putovanja nam je, zbog ženinog posla, otpao, morala je da 01.07 bude u firmi... :(

 

Elem, ja nisam nezadovoljan sa Lidom di Jesolom, naprotiv...

 

Hotel je bio više nego OK, soba velika (dobro, to smo dodatno platili, ali opet, stvarno je bilo kao na slici, što mi se sa Grčkom nije uvek dešavalo), osoblje ljubazno... Hotel vodi porodica, koja se baš trudi oko gostiju (jedno veče je bilo besplatno piće za sve goste, na primer. Kad siđemo na piće, uvek se gazda ili sin jave, pitaju da li ima nekih priedbi i tako)...

 

Plaža je, ko voli peščane plitke plaže sa dugim ulaskom u vodu ok... Voda je bila uglavnom čista i ne previše hladna, ali tu ima izgleda caka, da zavisi gde si na plaži i da je čistije, što si dalje od Venecije, da tako kažem... Tako su mi bar u hotelu objasnili...

 

Pošto nismo hteli all inclusive, zbog fiksnih vremena jela, klopali smo po lokalnim restoranima... Cene su ok, rekao bih... Klopa za dvoje i po :) od 25-26 (mislim da je to bilo najjeftinije) do 40 i koji evro... Pice su od 6 do 9e, na primer, bracin je od 15 do 20 i tako...

 

Gosti uglavnom mitelleuropa, Nemci, Austrijanci, Česi, Slovenci... Po koji Mađar, Poljak, Srbin :)...

 

Venecija je na oko sat i po do dv, kombinovanim prevozom (dva busa + brod) i bilo je oko 50€ za otići, ali, jedan dan je stvarno premalo da se bilo šta, čak i spolja, ozbiljnije zagleda (pogotovo kad vučeš dete, kojeg ništa ne zanima, naravno :()

 

E da, iznenađen sam bio da se može uhvatiti WiFi koji je džaba na plaži. U hotelu je bio net bio odličan (youtube radio bez seckanja, što mi se i u mnogo skupljim hotelima u kojima idem poslom često nije dešavao)...

 

Sve u svemu, Grčka fuck off (mada je jeftinije), ovo je bilo bolje...

Link to comment

Nesto nam se pojavila Albanija kao ideja za ovo leto. Cini mi se da sam naletao ovde da je neko pisao, ali ko ce sad to naci.. Pa ako moze nesto kratko ko je bio, utisci, lokacije i sl. Koliko cujem odlican odnos cena/kvalitet imaju. Ali i dalje slabo nasi idu tamo...

 

 

imas ovde,cini mi se, celu temu Albanija

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...