Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

:isuse: kokosje slepilo, citam krit. nisam bio na krfu. verovatno je lose  :fantom:

Nemoj da brines, nije toliko opasno: na svakom grckom ostrvu postoji neki Agios Georgios, sve ti je to isto...

Link to comment

Ne znam za konkretno mesto, ali Krf je generalno sasvim ok. Treba ti auto, ako ne mislis da budes stalno na jednoj plazi. Vecina plaza im je sa onim plavim zastavama. Po meni treva voditi racuna da li si na vetrovitoj strani ostrva. Ja sam letovao u Paleokastrici, pa mi je to letovanje posluzilo kao priprema za kosavu u Bg.

Link to comment

hvala svima na pomoći, svaki savet je zlata vredan.

 

ne moram ja striktno na krf ići, jednostavno biram neka, valjda, ne toliko popularna mesta, penzos stajl :D

 

vredi li lefkada i ako da, gde?

Link to comment

Znaju grcka ostrva da budu zajebana glede vetra, to su takozvane etezije, meltem sto bi rekli braca Turci, jaki i suvi severni vetrovi sto znaju da duvaju negde od sredine maja pa bogami sve do kraja septembra.

Oni mu na Egeju dodju nesto kao brend, mada se pametnim izborom strane ostrva negativni efekti daju izbeci.

Mada, bude godina kad bas zna da zajebe.

Jonska strana Grcke je sto se toga tice manje-vise OK, plavi Jadran mod uglavnom.

Edited by namenski
Link to comment

hvala svima na pomoći, svaki savet je zlata vredan.

 

ne moram ja striktno na krf ići, jednostavno biram neka, valjda, ne toliko popularna mesta, penzos stajl :D

 

vredi li lefkada i ako da, gde?

Ako si za penzos stajl moja preporuka je Tasos, em je bliži em ima lepše plaže od Krfa.

Link to comment

Ajde da pitam, jel neko bio slučajno u Lido di Jesolo?

verovatno svako ko je bio u veneciji posetio lido di jesolo

otisla na jedan dan kad sam bila na bijenalu 2007, grozna duga pescana monumentalna plaza, ne bas cisto more, nit prirode nit cega, verujem da ce ti svako reci da je bas los izbor za letovanje :)

Link to comment

verovatno svako ko je bio u veneciji posetio lido di jesolo

otisla na jedan dan kad sam bila na bijenalu 2007, grozna duga pescana monumentalna plaza, ne bas cisto more, nit prirode nit cega, verujem da ce ti svako reci da je bas los izbor za letovanje :)

Pa ok, u suštini idem da gledam severnu Italiju (Venecija, Verona...), ovo mi je da se okupam popodne, kad se vratim iz obilaska nekog od gradova... Ženina ideja... :)

 

A inače, stvar je ukusa, meni prioda baš i netreba, meni treba da vidim nešto od istorije, i da se bućnem povremeno.. I da mi ne zvoni telefon i da ne moram da sedim 10 sati ispred kompjutera... :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...