Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

pa ok, mos se okupati™, nece ti nista biti, kako meni rekose na recepciji hotela ..'nije kao vase more (rvacko), al mozes se okupati, preziveces' :D

super ti je ta kombinovana letnja ekskurzija, pozdravljam plan, samo u lidu ostati duze od par dana bi bilo besmisleno

Link to comment

pa ok, mos se okupati™, nece ti nista biti, kako meni rekose na recepciji hotela ..'nije kao vase more (rvacko), al mozes se okupati, preziveces' :D

super ti je ta kombinovana letnja ekskurzija, pozdravljam plan, samo u lidu ostati duze od par dana bi bilo besmisleno

Pa vidi, 7 dana smo tamo...

 

Kontam, Venecija, Verona, Padova, Udine to je već 4 dana... Naći ću još neki grad (Trevizo možda) i to je 5, nek budam 2 dana u Lidu i ćao...

 

Prošle godine smo tako bili u Toskani, u nekoj vili kod Firence (firma ja tad vodila) i slično smo radili, svaki dan drugi grad, baš bilo dobro...

 

Pa smo sad odlučili da ponovimo u privatnom aranžmanu, a Lido se ženi svideo jer je na moru...

Link to comment

Pa vidi, 7 dana smo tamo...

 

Kontam, Venecija, Verona, Padova, Udine to je već 4 dana... Naći ću još neki grad (Trevizo možda) i to je 5, nek budam 2 dana u Lidu i ćao...

 

Prošle godine smo tako bili u Toskani, u nekoj vili kod Firence (firma ja tad vodila) i slično smo radili, svaki dan drugi grad, baš bilo dobro...

 

Pa smo sad odlučili da ponovimo u privatnom aranžmanu, a Lido se ženi svideo jer je na moru...

kad već ideš u udine, po mom iskustvu ti je najbolje da produžiš u korušku. ako hoćeš da se kupaš, imaš ona njihova prelepa jezera koja su leti topla, priroda je prelepa, u bad klajnkirhajmu imaš odličnu spa varijantu, a za decu ima more sadržaja edukativno/istraživačkog tipa. ja sam bio pre jedno 6 godina prvo 7 dana u puli, pa 7 dana tamo i bilo je do jaja.

 

možeš tih par dana da se kupaš i u istri.

 

sve ti je bolje od lida.

Link to comment

kad već ideš u udine, po mom iskustvu ti je najbolje da produžiš u korušku. ako hoćeš da se kupaš, imaš ona njihova prelepa jezera koja su leti topla, priroda je prelepa, u bad klajnkirhajmu imaš odličnu spa varijantu, a za decu ima more sadržaja edukativno/istraživačkog tipa. ja sam bio pre jedno 6 godina prvo 7 dana u puli, pa 7 dana tamo i bilo je do jaja.

 

možeš tih par dana da se kupaš i u istri.

 

sve ti je bolje od lida.

Trebao sam pitati pre mesec dana, sad je kasno... :(

 

Ajde, treba jednom i da promašim sa letovanjem, 10 godina nisam omanuo...

 

Edit: A nisam omanuo, jer nisam slušao ženu... :(

Link to comment

Trebao sam pitati pre mesec dana, sad je kasno... :(

 

Ajde, treba jednom i da promašim sa letovanjem, 10 godina nisam omanuo...

ma jebo 2 dana, preguracete. detetu je vazno samo da ima neko kupanje, a matore ionako ko jebe.

 

ako mozes da dodas nekoliko dana, obavezno idi u korušku. leti je tamo stvarno ko u hajdi filmu i milka reklamama.

Link to comment

ja ove godine opet sitonija, samo ovaj put sa troje dece (10 godina (burazerova ćerka), 8 godina i 5 meseci). smeštaj na plaži (obično izbegavam jer je preskupo, a nikad ne idemo više od 2 puta na istu plažu, pa nam je svejedno gde smo) ali sad nema izbora, zbog bebe. živ nisam kako će da ispadne. sećam se kroz maglu letovanja sa starijim kad je imao 5 meseci i nije bilo preterano zajebano ali smo imali samo o njemu da vodimo računa a nisam imao ni 40+godina kao sad.

 

najebaćemo. :)

Link to comment

ma jebo 2 dana, preguracete. detetu je vazno samo da ima neko kupanje, a matore ionako ko jebe.

 

ako mozes da dodas nekoliko dana, obavezno idi u korušku. leti je tamo stvarno ko u hajdi filmu i milka reklamama.

Jbg,  ne mogu... Posle idem u 3 dana u Cro zagorije kod ženine rodbine...

 

Ali, zapamtiću ovo za Korušku, za sledeću godinu...

 

Meni se More ionako smučilo, hteo sam da idem ne neku varijantu Tour de Europe (kolima do Pariza i natrag, uz zaustavljanje u ponekom gradu na dan-dva), ali žena nije mogla da izostane iz firme 20 dana (a i ja bih imao muke, ali bi nekako iskombinovao), pa je ovo neka među varijanta da bar obiđemo malo Italije....

 

Klasično Hotel-More-Plaža-Otpadanje mi se više ne radi...

Link to comment

ja ove godine opet sitonija, samo ovaj put sa troje dece (10 godina (burazerova ćerka), 8 godina i 5 meseci). smeštaj na plaži (obično izbegavam jer je preskupo, a nikad ne idemo više od 2 puta na istu plažu, pa nam je svejedno gde smo) ali sad nema izbora, zbog bebe. živ nisam kako će da ispadne. sećam se kroz maglu letovanja sa starijim kad je imao 5 meseci i nije bilo preterano zajebano ali smo imali samo o njemu da vodimo računa a nisam imao ni 40+godina kao sad.

 

najebaćemo. :)

Nedaj se... Zašto vodiš bratovu ćeru, nego da pomogne oko bebe? :)

Link to comment

Nedaj se... Zašto vodiš bratovu ćeru, nego da pomogne oko bebe? :)

ipak ne :)

 

džoramo se, mi burazeru damo našeg klinca, on nama njegovu ćeru i tako njih dvoje skupa 30 dana na moru. plus što imaju garantovano društvo.

Link to comment

Bio neko u mestu Agios Georgios na Krfu?

 

Bio ja 2008. Bas malo mesto, jedna ulica prakticno sa par kafica, taverni i radnji. Totalna penzija. U samom mestu je jedna od boljih plaza na ostrvu. Nekih pet km uzbrdo je seoce Argirades, nestvarno izgleda, najvise me podseca na  sela iz kuma kad se majkl krije na siciliji. Male kucice, uske ulicice i babe koje sede ispred njih i deru se jedna na drugu. Grad Krf je meni jako lep i drag, obavezno ga treba obici, sa srpskom kucom i ostrvom vido koga zanima. Mesta u njegovoj neposrednoj blizini dasia, ipsos, guvia, su tipicna grcka mestasca, i kao takva nisu neki must za obilazak. Par dana kolima za obilazak drugih plaza je sasvim dovoljno. Albanija je na par km, pa se moze organizivati izlet do tamo. 

Link to comment

kad već ideš u udine, po mom iskustvu ti je najbolje da produžiš u korušku. ako hoćeš da se kupaš, imaš ona njihova prelepa jezera koja su leti topla, priroda je prelepa, u bad klajnkirhajmu imaš odličnu spa varijantu, a za decu ima more sadržaja edukativno/istraživačkog tipa. ja sam bio pre jedno 6 godina prvo 7 dana u puli, pa 7 dana tamo i bilo je do jaja.

 

možeš tih par dana da se kupaš i u istri.

 

sve ti je bolje od lida.

 

Iz Udina je blizu i reka Soča u Sloveniji:

 

soca_river_8.jpg

 

Soca-Julian-Alps-Slovenia-210.jpg

Link to comment

u da, soča, to sam zaboravio. imam jednog druga austrijanca koji je vozio kajak na svim kontinentima i soča mu je omiljena lokacija.

Link to comment

Moj pradeda je zimovao na Soči i valjda Pijavi. Po porodičnom predanju nije bio nešto oduševljen...

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...