Jump to content
IGNORED

Tesla u raljama politike


Takeshi

Recommended Posts

  njegov genij prevazilazi smisao postojanja etnickih torova  

Hm, to cak i ja prevazilazim (a trebalo mi je 3 minuta da otkucam ovu visesloznu rec na 'p').

Link to comment
  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fonTelefon

    51

  • Indy

    45

  • Аврам Гојић

    37

  • Caligula

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

Genij je kao vinova loza, vuče zemaljske sokove iz nacionalne terre, a obasjan kosmičkim suncem daje slatke plodove vascelom čovečanstvu

Link to comment

Da je ostao na nacionalnoj terri cenim da bi, obasjan kosmičkim suncem, bio zbog svojih čudnih ideja umlaćen motkama svojih sunarodnika, istih onih čiji se potomski danas otimaju oko njegovog praha.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

U to ime, pro patria!

 

Genij je kao vinova loza, vuče zemaljske sokove iz nacionalne terre, a obasjan kosmičkim suncem daje slatke plodove vascelom čovečanstvu

 

 

Kakva bre nacionalna terra.

Link to comment

Genij je kao vinova loza, vuče zemaljske sokove iz nacionalne terre, a obasjan kosmičkim suncem daje slatke plodove vascelom čovečanstvu

Nije da nije, ali kako da u tom delu o poljoprivredama zaboravis djubrivo?

Nacionalno, naravno  :P

Link to comment

Da je ostao na nacionalnoj terri cenim da bi, obasjan kosmičkim suncem, bio zbog svojih čudnih ideja umlaćen motkama svojih sunarodnika, istih onih čiji se potomski danas otimaju oko njegovog praha.

 

 

Bio bi Ludi Nidzo golubar.

Link to comment

Ja sam duboko razočaran, niko da dotakne Teslin futurizam, okultizam, bavljenje besmtnošću, budizmom, zracima smrti. Uhvatili ste se ko babe za usrano golubarstvo i motke. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...