Jump to content
IGNORED

Tesla u raljama politike


Takeshi

Recommended Posts

Mozda je taj Musk pametan, ali nema nos.

 

To jeste hendikep, Tesla je imao veliki nos i duge prste. Posebno je bitno da imate dug palac, on otkriva inteligenciju čoveka.Ako imate kratak i debeo palac to već može da vas zabrine.

Elon je je najveći tehnološki vizionar današnjice, ostali mu nisu ni do kolena, niko. Prosto je milina pratiti kako taj čovek od svega što dotakne pravi zlato, kao neki novi tehno-king Mida, od električnih automobila, internet trgovine do komercijalnih letova u kosmos. Već je zreo da Holivud o njemu snimi film. Vanserijska osoba.

Edited by slow
Link to comment
  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fonTelefon

    51

  • Indy

    45

  • Аврам Гојић

    37

  • Caligula

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

vratimo se na osnovnu temu

 

imam jednu teoriju, mislim da je plauzibilna, da je vlasnik firme Tesla i pronalazač Elon Musk u stvari Srbin. Takav genije ne može biti genije ako nema srpske korene.

:ziga: Krestic dr Vasilije, umro nisi!

Link to comment

To jeste hendikep, Tesla je imao veliki nos i duge prste. Posebno je bitno da imate dug palac, on otkriva inteligenciju čoveka.Ako imate kratak i debeo palac to već može da vas zabrine.

Elon je je najveći tehnološki vizionar današnjice, ostali mu nisu ni do kolena, niko. Prosto je milina pratiti kako taj čovek od svega što dotakne pravi zlato, kao neki novi tehno-king Mida, od električnih automobila, internet trgovine do komercijalnih letova u kosmos. Već je zreo da Holivud o njemu snimi film. Vanserijska osoba.

 

Nema nos - ne moze biti Srbin iako je pametan i sve.

Link to comment

@cirus: a znači to je dnevnopolitička izjava, i verovatno to što je pre rata u kasnom 19. veku govorio prijateljima istu stvar, to je čista kurtoazija, ali MI znamo šta je on tačno mislio i šta mu je u srcu bilo?

 

Па није баш тешко прокљувити шта му је било у срцу пошто је он баш волео да пише о томе и други о њему.

 

 

szQjZcc.jpg?width=480&height=319

Link to comment

Ej, u medjuvremenu sam se setio - "Elon" je unazad, šta? NOLE!

 

Mislite o tome.

mislim, juche sam ustala sabajle po nekim obavezama i slushala od 06 do 08 zaposjednuti radio beograd 2.

 

svecki mega car velja abramovic objasnio.

doshla kuci luda.

prespavala 24 sata sa jednom pauzom za peglanje 2 mashine vesha, robinja isaura :s_w:

 

reci cu samo da su srbi u direktnom kontaktu sa kosmichkim autoritetom (zbog toga nas ovoliko muche da nas satru <_<), i da se nama, on a daily basis, ljudi po provinciji prosvetljuju i sami direktno stupaju u kontakt sa kosmichkim autoritetom.

 

toliko -_-

 

 

 

edip. bilo je i o tesli. al mi treba nekoliko dana da se dekontaminiram i porazgovaram sa nekim autoritetima, pa cu onda :D

 

edip. dodacu samo ovu stvar. moj pokojni deda miroslav, koji mi uopshte nije bio deda, umeo je iz pogreshnih pretpostavki da izvede pogreshne zakljuchke, i to je funkcionisalo besprekorno, dok ga vishi autoritet nije pozvao k sebi. on je dakle bio na josh vishem nivou -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Па није баш тешко прокљувити шта му је било у срцу пошто је он баш волео да пише о томе и други о њему.

 

 

szQjZcc.jpg?width=480&height=319

Ne znam sta je bilo njemu u srcu, znam samo da je ova fotografija jedan od najbesramnijih dokaza manipulacije i zloupotrebe koji sam ikad video: dovesti jednog starca, les koji hoda, u ovakvom stanju, privesti ga slikanja radi jednom drkadziji sa sve zadivljenim pogledima ovih likova okolo je odvratno.

Link to comment

Ne znam sta je bilo njemu u srcu, znam samo da je ova fotografija jedan od najbesramnijih dokaza manipulacije i zloupotrebe koji sam ikad video: dovesti jednog starca, les koji hoda, u ovakvom stanju, privesti ga slikanja radi jednom drkadziji sa sve zadivljenim pogledima ovih likova okolo je odvratno.

 

Svašta, čemu ti lepiš etikete: najbesramniji, odvratno... Kralj u izbeglištvu se susreo sa najpoznatijim živim Srbinom u dijaspori tog vremena...šta tu ima manipulativnog i strašnog? Pa nisu ga doveli pred predsednika opštine Donje nejebice ili Gornje Čatrnje nego pred Kralja. Drago i jednom , drago i drugom.

Edited by slow
Link to comment

Svašta, čemu ti lepiš etikete: najbesramniji, odvratno... Kralj u izbeglištvu se susreo sa najpoznatijim živim Srbinom u dijaspori tog vremena...šta tu ima manipulativnog i strašnog? Pa nisu ga doveli pred predsednika Donje nejebice ili Gornje Čatrnje nego pred Kralja.

Daj bre, Slow, vidi matorog na sta lici, greota je, gde ce ti dusa.

 

I ne smeta ti da dovode Teslu pred kralja?

Edited by namenski
Link to comment

Daj bre, Slow, vidi matorog na sta lici, greota je, gde ce ti dusa.

 

I ne smeta ti da dovode Teslu pred kralja?

 

A tebi je stalo do moje duše i Tesle, do mojega. Pa Tesla je bio uvek patriota, ništa pogrešno nisu uradili što su doveli Teslu kod Kralja. Grehota je stare ljude zaboraviti i ne iskazati im dužno poštovanje. Audijencija kod Kralja nikad nije bilo nepoštovanje već čast. Jeste Petar ovakav i onakav ali je u to vreme bio legitimni vladar.

Link to comment

A tebi je stalo do moje duše i Tesle, do mojega. Pa Tesla je bio uvek patriota, ništa pogrešno nisu uradili što su doveli Teslu kod Kralja. Grehota je stare ljude zaboraviti i ne iskazati im dužno poštovanje. Audijencija kod Kralja nikad nije bilo nepoštovanje već čast. Jeste Petar ovakav i onakav ali je u to vreme bio legitimni vladar.

Slusaj bre, ovaj starac na fotografiji verovatno nosi pelene i piski u gace, tipujem da pojma nema gde je, sta se od njega hoce i s kim uopste razgovara.

 

A to sto - ne sporim - legitimni vladar hoce da mu se izkaze postovanje, sto takodje kao potrebu ne sporim, ne iskljucuje osnovnu, elementarnu uvidjavnost.

Na primer da se ovaj kraljevski drkadzija udostojio da starca obidje u krevetu i porazgovara s njim.

Ne bi mu pala kruna s glave.

 

Samo, bice da nije ovde ni do ovog nazovi kralja, a ni do Tesle: dovoljno je pogledati ushicene face ovih okolo ubedjenih da cine nesto sto je mnoooogo patriotski i svasta nesto....

 

Do tvojega ili do mojega, svejedno: brinem ja za tvoju dusu, ne brini nista  :P

Muci me samo to sto se ti pundravci koji tebe spopadaju tesko trebe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...