Jump to content
IGNORED

Tesla u raljama politike


Takeshi

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fonTelefon

    51

  • Indy

    45

  • Аврам Гојић

    37

  • Caligula

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hm, možda bi valjalo jesti pretke umesto što ih sahranjujemo. Tako bismo ih uvek nosili sa sobom i niko ne bi mogao da nam ih oduzme.

Link to comment

Malopre sam u Maksiju uvaljao prvu novčanicu od 100 dinara na kojoj sam diskretno dopisao "Ostavite Teslu na miru". Prodavačica je videla da je nešto dopisano i nije imala problem da uzme takvu novčanicu. Tako da ću se malo raspisati. Jebiga, znam da zvuči kretenski viralno i kao kampanja dosledna Istoka Pavlovića. Ali makar ovoliko mogu da uradim da poruka ode do što više ljudi jer ludilo postaje sve ozbiljnije.

 

Nije to viralno, niti ima veze sa ovim sadašnjim lelemudima, pisanje po novčanicama je stari oblik kampanje, a koristio se i 2000. kada smo pisali "gotov je!". A prodavci moraju da uzmu takvu novčanicu.

Link to comment

Pa često se nešto piše po novčanicama, nisam video da iko pravi problem. Moguće da u zakonu stoji drugačije, ali od zakona do prakse ima dosta.... :)

Link to comment

:isuse:

 

Pa, vi'š da su se ljudi uznemirili zbog celog tog zamešateljstva oko smeštanja zemnih ostataka. Treba im nekakvo rešenje i pomoć.

Svakako, nadam se da će drugi smisliti neko još bolje i prihvatljivije.

 

 

 

 

( :D )

Link to comment

а можете у знак протеста да голим гузицама седнете на кактусе. исто је ефектно као и срање по новчаницама.

плус лековито, акупунктура.

Edited by 3opge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...