Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

:lolol:

 

 

inače super su mi ovi kojima "smeta novosadski naglasak". pošto smo uspešno nivelisali sve etničke i ideološke razlike, sad smo ostali sami da jedni drugima vređamo finese u akcentu. sumanuto.

da jbt. eno jedan citirao i ženu, koja je iz ns-a ali joj isto smeta naglasak - eto koliko je iritantan.  -_-

 

smaraju poređenjima sa onom dvojicom liferovanih.

nisam ih slušala na jutarnjem, par puta sam gledala ono na teveu sa klipovima i bio mi je smor - isto bi bilo da su ekipi ispred bilo kog dragstora dali tablet i rekli aj da vidimo šta ima na jutjubu. a komentatori reminisciraju ko da su u najmanju ruku slušali kolbera i stjuarta - te edge, te disidenti, te imali muda da prozivaju vlast.

 

 

Ajde momci zezajte se malo na racun SNS-a i Vucica.....ako imate m....

(Gogo21. februar 2014 10:10)

# Link komentara

+

 

 

 

Nisam voleo DarMar jer su nekad previše blebetali, i slabo muzike. ALI poslednjih par epizoda je bilo brutalno dobro: Mladi ministar iz Beča Kurc i ko će da ga primi, Aca ili Ivica... 

Ovi momci ništa posebno. Malo i dosadni.

(Bojan21. februar 2014 12:23)

# Link komentara

 

 

dumreš od avangardnog humora...

Link to comment

možda bi mnogima od vas (high horses tipovima sa očekivanjima da ova dvojica budu sve) bilo značajno lakše kada biste jutarnji radio program kritikovali u okvirima onoga što on jeste: dakle, i jutarnji i radio i program.

 

ko ne mora da ustaje u 6, diskvalifikovan je za komentare. a ko mora, bolje mu je uz muziku i brbljivce.

 

i da, ne kapiram slušanje jutarnjeg programa popodne ili ikad posle ranog jutra... tek tada adrenalin ćeretanje nervira i deluje neadekvatno. 

 

(vojvođanski izgovor doduše čini da muškarci odande deluju ko aseksualne seka perse, al inače je kul :D)

Link to comment

ja sam lepo i kulturno počeo vožnju jutros u 5:30

 

pod uticajem ovog topika sam oko 6:00 pomislio na neindentifikovane grupe koje žurno uključuju svoje prijemnike

 

i tražio sam u sebi impuls da pritisnem to dugmence on/off

 

ništa, nema

 

tišina je keva

Link to comment
taj dasko mi osto duzan 100 forinti jos onomad kad smo namestali kibicfenstere kod grofice esterhazi u staaaarom™ novom sadu, pa ga molim da ih sad uredno vrati, kad je vec postao svecki poznat, a samim tim i svecki bogat. zahvaljujem.

(steva koprofagov21. februar 2014 14:12)

 

 

Link to comment

jutarnji programi su realno nesto najluzerskije ikad izmisljeno. 

zato sto ih slusaju sljakeri, i to oni kojima treba vise od pola sata do posla.

jutarnji programi su zlato za nas luzere šljakere kojima treba više od pola sata da se razbudimo, a do posla nismo uvek u automobilu.

ko ne razume jutarnji program, taj pojma o životu nema i još uvek je na maminoj sisi.

 

živeli jutarnji programi!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...