Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

mogu reci da sam postao redovan slusalac.

jadan sam i sramota me.

:lolol:

 

ako će ti biti lakše, evo i dijaspora se pridružuje tebi i đuzepeu. tonemo s vama u matici  ^_^

bez zezanja sad - ne znam da sam ikad slušala neki radio program i cerekala se naglas. s ovom dvojicom non-stop.

Link to comment

Ja bih samo da ukažem na činjenicu da FB strana Uzbudilnika od prelaska emisije na B92 nije dobila ni 200 novih lajkova. Po stadionskoj računici, to bi značilo da je novih slušalaca otprilike 0.36 :(

Link to comment

Mi veterani znamo da se prilično ponavljaju, ali nam ne smeta, kao što primetih par stranica ranije. Treba ispucati sve fore, ovog puta nation-wide.

 

Žao mi je što nema "Boleeeeee me", ali se nadam da će biti uskoro, i da polagano kreću sa lokalizmima i objašnjavaju ih jedan po jedan. Krenuo je i "Druk na drumu", a nije išao od početka.

 

Bokte, sve znam, ubijte me :(

Link to comment

Pa sta ima veze, tako i ja znam sve fore iz Drzavnog Posla. Uzbudilnik ne slusam bas cesto. Mozda pocnem cesce kad Dasko smanji fore sa izvrtanjem reci. Karmina Buranija i tako to. Daaajjj!

 

Ali skida Tomu i Staniju, original! I, generalno, omiljano mi je zezanje sa vojvodjanskim selima. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...