Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

meni jutros bila dobra fora od mlađem crnogroskom sportisti i mlađem crnogorskom glumcu :)

Axa :)

 

Treći zakon termodinamike estrade. Svaka pevačica vremenom završi na Vladi Mandiću  :lolol:

Link to comment

 

B92: Kada ste počinjali rad na radiju B92, rekli ste da vam je jako važna muzika koju ćete imati u svojoj emisiji. Šta je to što privatno volite da slušate, čitate, gledate – koju muziku, filmove, knjige…?

Daško: The Clash, Bananarama, George Orwell, Dylan Dog, Dawn Of The Dead i Rocco Ravishes Prague 3 

 

:lolol:

Link to comment

 

 

B92: Na kakvim televizijskim i radio programima ste vi odrastali?

Daško: Na programima: dugoročne stabilizacije, par-nepar vožnje, zajma za privredni preporod Srbije... Teško je bilo. Slavu nismo smeli da slavimo, ni Srpsku novu godinu ali onda nam je 1991. krenulo na bolje i još uvek nam je tako super!

 

:lol: Aj lav him.

Link to comment

Daško, panker u sakou starom, podseća me na Dragana Ilića kada je primio Oskara popularnosti. Ama mu je bilo glupo od sebe samog, pa je u povodu dodele Oskara krenuo sa šaljenjem™, da će nagradom orasi da krca.

Sa druge strane, Mlađa je surovi profesionalac.

 

 

Ako ga ovo ne vrati na forum, ništa neće.  :fantom:

Link to comment

ja slušam jutarnji program. često, ne uvek. mislim da je ćerka uvela tu praksu nekad davno, dok je išla u školu. pa sam se navikla. u teoriji mi fali kad ne postoji nešto ujutro što mogu da slušam. fali mi opcija. pod uslovom da sam budna naravno. kad su gorica i dragan postali nepodnošljiviji od standardno nepodnošljivog, ništa nismo puštali. a  ona dva mandrila daremare (jel to sme sad da se kaže?) su bili potpuno ogavni i jako je lepo što su uvereni da ih je vučić skino na političkoj osnovi. ja, pak, želim da verujem da ih je neko s mrvom svesti mako zato što nemaju smisla za humor i što su generalno ogavni bili. 

 

ova dvojica su mi samo na prvih nekoliko  slušanja bila iritantna, pa sam odmah gasila radio. onda je počela da mi smeta tišina (što je neverovatno, jer inače nisam jutarnji tip i kad bi mi se živo biće obratilo verovatno bih ga gađala tanjirom) i prestala da gasim radio. ne smetaju mi, odslušam skoro celu emisiju - negde od 6:15 pa dok ne izađem iz kuće. ne padam na dupe, al nemam zamerke. čak su mi simpa te lokalne novosadske fore. 

 

starim. 

Link to comment

Već nekoliko dana slušam po 20-30 minuta uzbudilnik i meni tu apsolutno ništa nije smešno niti zanimljivo, to se pogotovo odnosi na segment zvani đet-set. Jutros palo šaljenje™ sa starletom koja se prostituiše. Pored toga što je tabloidno, opšta mesta, opšte šale, bezveze.

Nevezano za đet set, pošalice i seksualne aluzije potpuno neprimerene i izrazito nesmešne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...