Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Već nekoliko dana slušam po 20-30 minuta uzbudilnik i meni tu apsolutno ništa nije smešno niti zanimljivo, to se pogotovo odnosi na segment zvani đet-set. Jutros palo šaljenje™ sa starletom koja se prostituiše. Pored toga što je tabloidno, opšta mesta, opšte šale, bezveze.

Nevezano za đet set, pošalice i seksualne aluzije potpuno neprimerene i izrazito nesmešne.

 

-100

 

to je vrsta humora u koja meni lezi, jedino oni mogu da me nasmeju,

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

-100

 

to je vrsta humora u koja meni lezi, jedino oni mogu da me nasmeju,

Imam stan da ti iznajmim na Detelinari...

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

Link to comment

Imam stan da ti iznajmim na Detelinari...

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

 

u ravnicu idem samo kad moram, roknuo bi se da moram da zivim tamo. nego, kad smo vec kod ravnice, jel ima tamo animoziteta medj regijama i gradovima? tipa suboticani su carevi a ovi iz rume su selje?!

Link to comment

u ravnicu idem samo kad moram, roknuo bi se da moram da zivim tamo. nego, kad smo vec kod ravnice, jel ima tamo animoziteta medj regijama i gradovima? tipa suboticani su carevi a ovi iz rume su selje?!

 

i mi bi se roknuli kad bi morao da zivis ovde.

Link to comment

u ravnicu idem samo kad moram, roknuo bi se da moram da zivim tamo. nego, kad smo vec kod ravnice, jel ima tamo animoziteta medj regijama i gradovima? tipa suboticani su carevi a ovi iz rume su selje?!

 

ne znam, prepuštam tebi da otkriješ sam. pomiri se sa činjenicom da si ti bliže NS-u od mene. u svakom pogledu :fantom: 

Link to comment

mene smorili sa besomucnim ponavljanjem vremena 600puta u emisiji a i one najave sta cemo slusati u narednom satu su leejmm i samo gube vreme..vise ih ne  slusam u podcastu vec samo utorkom i cetvrtkom direktno a i to vise zbog muzike

Link to comment

i mi bi se roknuli kad bi morao da zivis ovde.

 

 

+1

 

 

jebote kako ste zli, vidi se da ste ravnicari.

 

@teacher

 

tebe ne racunam u ravnicu nemas taj ravnicarski vajb. zato sam i ono pitao.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

jebote kako ste zli, vidi se da ste ravnicari.

 

@teacher

 

tebe ne racunam u ravnicu nemas taj ravnicarski vajb. zato sam i ono pitao.

 

 

realno, jedini pravi ravničari smo ti ovde hattori i ja, dobro i pokojni majstor. neka bude i hella, ali on je više iz pakla. ovo ostalo su sremci i ostali što im treba kila pljuvačke da izgovore rečenicu, jer iz nekog razloga razvlače kad pričaju. pa ti vidi. ti zapravo i ne znaš šta je ravnica.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...