Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

slušam ih već par jutara, dakle u oriđiđi nepodkostavanom obliku, i i uprkos diskutabilnosti jutarnjih programa mogu da kažem da je ovo dobar radio show

Link to comment

slušam ih već par jutara, dakle u oriđiđi nepodkostavanom obliku, i i uprkos diskutabilnosti jutarnjih programa mogu da kažem da je ovo dobar radio show

 

 

ma da,dobri su i ujutru,nisu napadni iz radija a ima se sta cuti,mjuza,za standarde danasnjih radio stanica,izuva!!bas prijaju,a ja ujutru nisam za ljude ni za zvuke ni misli..

Link to comment

danas sa zakašnjenjem slušam jučerašnju emisiju sa pričama o maji i gastronomskim mapama.

mrčo, ako lurkuje, da pogleda diners, drive-ins and dives sa food networka (jubitu ima cele emisije). ja po njima planiram svoju predstojeću americanu  ^_^

Edited by Joshua
Link to comment

ne znam ko je i dal je uopste iko na b92 zaduzen za kacenje podcastova, ali ako jeste, samo da mu pozelim, za taj rudarski posao, jednu kafu flegmusu i ispasu na ikarovim pasnjacima.

ako je doticna osoba sprecena iz nekog razloga, isto zelim prvom sledecem koji je za to odgovoran.

Link to comment

Niko da čestita rođendan malim ljudima iz radia. Pa srećna vam trogodišnjica drugari, i dalje ću vas slušati u redovnom podcastovanom terminu.

 

Aj uzdravlje i samo segsi, teligentno! 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...