Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

:fantom:

 

 

ne znam sta je tu za cuditi se. dasko je godinama bio urednik cekaema, a par godina ima i kolumnu u lepoti i zdravlju (i ta kolumna je sasvim okej). 

 

@pontijak jel ti  stvarno mislis da su oni izasli na naslovnoj glorije? 

Edited by darling
Link to comment

Jesu vama kripi ovi komentari ljudi kojima 'smeta novosadski naglasak'? Mene podišla jeza. Naravno, podišla bi me i da je neko napisao kako mu smeta bosanski ili pirotski anglasak, ali čini mi se da je to mnogo ređa pojava.

Edited by sailorman
Link to comment

Ne postoji 'vojvođanski naglasak'. Postoji samo novosadsko razvlačenje, koje je traumatski izazvano decenijskim hranjenjem maminom supom i tradicionalnom zabavom mladih - pečenjem palačinki...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Da, i ja budala citam komentare. Da, podsmevaju se ljudi raznim naglascima, ali za vojvodjanski kazu da im smeta, to sam primetila odavno.

ja to maksimalno koristim. inače pričam ko torbica, ali kad god me nevolja nanese u kulovgrad obavezno istrolujem gedžovane najiritantnijim čvarkovljevskim akcentom i svi me u gsp mrze iz dna duše ali niko mi ne sme ništa jer sam velik i jak. :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

ne znam sta je tu za cuditi se. dasko je godinama bio urednik cekaema, a par godina ima i kolumnu u lepoti i zdravlju (i ta kolumna je sasvim okej). 

 

@pontijak jel ti  stvarno mislis da su oni izasli na naslovnoj glorije? 

 

 

e pa sad. polako. videces za koju godinu a bice i prave glorije ako taj casopis jos postoji, ma cupkace mrco i u grand paradi ako treba, sve za popularnost™

Link to comment

e pa sad. polako. videces za koju godinu a bice i prave glorije ako taj casopis jos postoji, ma cupkace mrco i u grand paradi ako treba, sve za popularnost™

 

100%! Garant će početi i da priča viceve o Romima i plavušama, da bi se dopao masi!

Link to comment

Jesu vama kripi ovi komentari ljudi kojima 'smeta novosadski naglasak'? Mene podišla jeza. Naravno, podišla bi me i da je neko napisao kako mu smeta bosanski ili pirotski anglasak, ali čini mi se da je to mnogo ređa pojava.

ta nemojte kasti da vas to jedi :lala:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...