Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Malo je razocarao Picolato. Prosle godine sam ga branio od ucitavaca ali u pravu su da pravi papazjaniju koja ne moz se proguta.

+1

 

Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Eh da ti samo znas koliko sam ja imao takvih momenata u toku ove sezone... o_O

 

Imao sam i ja. Pogotovu sa Stenom :) Ali ono nisam ocekivao da cu u zadnjoj epizodi to da radim.

Link to comment

ova sezona nekako dodje noar transponovan na vrijeme olabavljenih rodnih uloga, sto se glavnih likova tice, i tu je dosta koherentna. sto ne znaci da je kvalitetna. boze, koliko je picolato smijesan :D

Link to comment

Finale je samo slag na losu tortu.

 

Valjda je HBO provalio da je kul pobiti glavne likove i valjda je to novi trend.

 

 

Velkoro profi overi 3 lovca i onda izadje pred njih kao pred streljacki vod-sta je on to video zagledan u nebo i lisce?! Takodje nije ni pokusao da odradi ove kulove tako sto ce im pobeci dovoljno da moze da ukrade drugi auto i nastavi put do svoje voljene pa dalje na jug.

Klinac je njegov i od one lepojke, a u seriji je napravljen ko rugoba, sve da kreira utisak da je stvarno zacet od strane nekog gadnog silovatelja.

Frenk i njegova zena-stopirao sam na sekund i uzeo lavor u ruke. Onda ono nalazenje sa MEX i izdrkavanje u fazonu e daj mi i odelo posto je ono skuplje od ovih pisljivih milion dolara koje si nam dao. Pa sto nije stavio kamenje u bulju, kao ultimativnu meru preodstroznosti?!?!

Jedna od retkih stvari koja mi je prosla kroz glavu, a i ovde sam je negde procitao, je da su ostaje ona poruka "suvise ste mali da bi pobedili sistem". To im dajem, ali sve ostalo je stvarno tuzno.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...