Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

...

Ne postoji takvo nesto kao blagoglagoljivi mafijas/hladnokrvni ubica mekog srca koji u dzepu nosi krvave zlatne zube samo da bi ih bacio u licnu kuhinjsku kantu za djubre da bi posle toga vodio nezan razgovor sa zenom o usvajanju deteta.

...

Toni Soprano!   ;)

 

ne u džepu već u nogavici krvav zub kad je iznabadao onog Kokoa, pa onda bio sa ženom na savetovanju kod psihijatra kad se A.J. oporavljao od pokušaja samoubistva

Link to comment

Toni Soprano!   ;)

 

 

mda, von je pljunuti Soprano type.

 

@Cane, sad izguglao, to su neka dlakava stvorenja iz ratova zvezda. Ok, ako govorimo o zanru fantastika onda ova serija i nije toliko losa :fantom:

Link to comment

Mislim da je ispoštovao sve prigovore širom interneta, tako da mogu da prihvatim da je ovakav kraj upravo po željama te publike.

 

Lično, meni je bilo dosadno i bezveze, ali to nije bitno...

Link to comment

Mislim da je ispoštovao sve prigovore širom interneta, tako da mogu da prihvatim da je ovakav kraj upravo po željama te publike.

 

Lično, meni je bilo dosadno i bezveze, ali to nije bitno...

 

 

+1

 

sve kritike prosle sezone je prihvatio i ugradio u ovu. feministkinje da ga gromoglasno pozdrave. 

Link to comment

Mislim da je ispoštovao sve prigovore širom interneta, tako da mogu da prihvatim da je ovakav kraj upravo po željama te publike.

 

Slažem se.

 

Meni je bilo okej. NIšta posebno. Kraj je malo izvadio stvar i to je to.

Link to comment

Pa, da, meni je prošla sezona bila bezveze, ali je imala lep kraj...

 

Ova sezona je imala solidnih momenata, ali mi je kraj bezveze. Ali, vidim da je dosta zadovoljio kriterijume glasnijih kritičara. Uklopio se u hrpu budalavština sa kojima se šalio i ovoga puta je vrlo ozbiljno završio sezonu...

Link to comment

Ali scena kad Von ubedjuje zenu da ode, suncetijebem! On joj kaze da ide, ona nece, ono joj kaze da ide, ona bre nece, on baci prsten, kaze joj da ga je prevarila, zbog cega je sve bilo uzaludno, ona baca prsten i ostaje bre uz njega ko ga bre sta pita uopste, on je pomiluje i kaze joj da ipak ide, nacice se za dve nedelje ili manje, ona bre nece da ide, voli ga, on joj kaze idi, nacicemo se za dve nedelje ili manje na trgu, budi u beloj haljini, ocu ljubavi, a ti budi u belom odelu sa ruzom na reveru, vazi sa ruzom. I ona ipak ode. 

 

:isuse:

 

Ne bih da se m(ij)ešam u dosadašnje analize i sinteze i da donosim "preuranjene zaključke", ali moram da glasam za ovaj komentarčić kao naj naj ekstra naj super naj u kategoriji kratko-jasno-atmosferski-opis-sezone-o-čem-se-tu-radi.

:ziga:  Rispekt.

Link to comment

Bio strpljiv, svukao sve epizode u nedelju sa neta i izbindžovao ga kano stoka, sad završio osmu epizodu. Jbg, meni ovo dosadno. Gluma kao ok, priča razuđena u pizdu materinu i meandrira na sve strane al bez neke posebne svrhe no više sa ciljem da deluje kompleksno i mudro. Kurac. Dijalozi su često bili piš živi. Onu sa gitarom u baru bih pridavio kesom. Kamera jedino brutalna. Prva sezona je za ovu remek delo. A ni prva nije dasusereš.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Bio strpljiv, svukao sve epizode u nedelju sa neta i izbindžovao ga kano stoka, sad završio osmu epizodu. Jbg, meni ovo dosadno. Gluma kao ok, priča razuđena u pizdu materinu i meandrira na sve strane al bez neke posebne svrhe no više sa ciljem da deluje kompleksno i mudro. Kurac. Dijalozi su često bili piš živi. Onu sa gitarom u baru bih pridavio kesom. Kamera jedino brutalna. Prva sezona je za ovu remek delo. A ni prva nije dasusereš.

 

Ne, promašio si, ne loži se ona na to, već detektivka. 

Link to comment

Ma, svejedno. HBO-ovi likovi smaranje. A, Toni Soprano je izašao iz ormara ono pred kraj serije kada je pridavio onog svog davitelja. Čista erotika za one koji to vole...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...