Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

1. sezona je bila sa vise obrta, boljim karakternim glumcima, vise mistike i mracnjastva. 2. je vise holivud klise. I muzika iz prve je bolja nego u drugoj sezoni.

Edited by vookela
Link to comment

 

 

Bolja prva. Ali u ovoj ima bolja zenska. Onaj dekolte oduzima dah.

 

Bolja ženska? Ne kažem da nije moguće, ali ako je bolja od ovog, razmisliću još jednom da li da gledam. :(

 

 

dqkduo.jpg

 

Lili-Simmons-Sex-Scene-in-True-Detective

 

 

Link to comment

 

Bolja ženska? Ne kažem da nije moguće, ali ako je bolja od ovog, razmisliću još jednom da li da gledam. :(

 

 

dqkduo.jpg

 

Lili-Simmons-Sex-Scene-in-True-Detective

 

 

+100

gde je jebote bolja.

polovnjaca.

Link to comment

+100

gde je jebote bolja.

polovnjaca.

 

Jok, piletinu ću da gledam. :fantom: 

 

Jes' da je Daddario dobra ko zdravlje, ali Jordan nije ni morala da se skida da bi svaka scena u kojoj se pojavi bila opterecena seksipilom. Sisa Vonove hanume se samo naslućuje, ali po tome što se da naslutiti...  Onakav dekolte, pa ga još nosi onako bezobrazno i u isto vreme sa ukusom... Ne svodi se privlačnost samo na idealne mere.

Link to comment

Meni s onom facom izgleda kao da bi se istopila kad bi morala da provede više od 15 minuta u kujni u kojoj se kuva supa. Mnogo mi bre plastična, plus kad krene da krivi glavu i nešto mekeće, kao da moli profana u II srednje da je ne pita Psihologiju jer nije spremna. Ali, neka cvjeta tisuću cvjetova, ko se loži, bujrum.

Link to comment

Nesavršenost je poželjna. Lice joj nije idealno, ali to je OK.

 

Nisam uopšte stekao takav utisak (da bi se istopila), prvo što mi pada na pamet je savršena koža.

Edited by IndridCold
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...