Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

 

 

Meni je bilo okej. NIšta posebno. Kraj je malo izvadio stvar i to je to.

Где си био нигде, шта си радио, ништа. Последње две епизоде објашњавају™ колико су лоше. Још дива са гитаром... :isuse:

Link to comment

Tony Soprano i drugari su deset kopalja iznad ovoga.

Jako, jako loš i glupav krimić. Prvi deo je imao nagoveštaje nečeg velikog i dobrog, čak i drugi na početku, a onda je krenulo beskrajno i bespotrebno smaranje. Cela serija je mogla da se stavi u prvu, sedmu i osmu epizodu.

Link to comment

da, "vinca" je deo commerce kraja u LA, gde su uglavnom spediterske firme... oko alameda ulice...onda ona stanica gde je bilo pucanje je u anaheim (poznat po boks mecevima i blizu diznilenda), sve ostalo mi se cini da je downtown LA i nesto malo moj kraj i malo valley.

 

cini mi se da nisu izlazili iz LA county, mada su napravili utisak kao da nista skoro nije snimamo u LA. zar ne?

Edited by mustang
Link to comment

Shvatio sam da ovo nema poentu kada sam u sred price sa sestrom morao da guglam ko je bese Holloway. Generalno dosta losije od prve sezone. Da je ovo prvila prva sezone druge ne bi ni bilo.

 

Ali ajde, makar imam musutluk za prvo provaljivanje Kasperovog ubice.

 

P.s. nego ispade na kraju da je Kasper redovno jebavao svoj cerku/kurvu/sekretaricu?

 

 

@Mustang sve bi ovo imalo kud ikamo vise smisla da su pricu smestili u Teksas.

Edited by *edited by mod
Link to comment
P.s. nego ispade na kraju da je Kasper redovno jebavao svoj cerku/kurvu/sekretaricu?

 

 

zato je i završio iskopanih očiju :misko: ne znam samo da li je jeftin hint ili je brat i inače znao, pa rešio da mu se kreativno osveti?

Link to comment

Prvi deo je imao nagoveštaje nečeg velikog i dobrog, čak i drugi na početku

mozda, ali samo do pretkraj prve epizode.

a onda je bilo jasno da je bulja u pitanju, sa onom scenom de su svo troje u kadru i predrkanom zikom.

Link to comment

Tek sad kad sam iščitao zadnje tri strane skontam kolko glupih stvari nisam primetio sinoć. Ništa, čekamo kraj godine i glasanje. Pa da vidimo kolko nam dobro ide.

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Nije isti utisak ako se gleda cela serija odjednom ili epizoda po epizoda nedeljno.

Naravno da će serija gotovo sigurno smarati u prvoj ½ kad se gledanje spakuje dva dana. Važi za obe sezone.

 

Ako ostane Picolato, po logičkoj indukciji, lokacija treće sezone će biti negde na istočnoj obali, možda Detriot, u svakom slučaju grad koji ima stare industrijske oblasti ili nepregledna skladišta.

I naravno: ubicu ćemo videti sigurno u prve tri-četiri epizode kako izgovara par rečenica, a glumi neki anonimus.

Link to comment

jebiga, mene je nekako najvise razocarao taj nesklad izmedju neozbiljne ideje i tendenciozne izvedbe.

skupis sveusvemu prilicno ozbiljnu ekipu, uslika se sve iz trista helikoptera i hiljadu kranova, a dovedes debila da ti pise skriptu pa onda gledas vona koji prica o kvalitetu svojih zuba.

nisam jos odgledao finale, i sve vise mislim da cu ga preskociti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...