Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

Večerašnji zastoj (višekilometarska kolona koja se očas posla formirala) na autoputu kod Malog Požarevca nastao je nakon sudara u kojem su učestvovala 3 službena vozila, u levoj traci i to na mestu neposredno ispred kratkog suženja u desnoj traci ispod podvožnjaka.. Od ta tri, bar jedno je vozilo stranih registarskih oznaka, jedno sa registarskim oznakama Vojske Srbije i bar jedno je bilo sa rotacijama. 

Edited by Ras
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Au...

 

BTW, mom drugu su dva pezoe izgorela tokom voznje a uvek dobro odrzava kola. Doduse ajd bili 10tak godina stari oba.

 

Ako hocete stvarno izdrzljiv auto pravac Tojota. Nije bez razloga sto su po Afrikama 90% automobila njihovi. Bar oni u voznom stanju.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam kojom brzinom je išao ali ako nije jurio mnogo, možda je mogao da se ukopa pa nek mu se ugasi auto, big deal.

Verujem da se izbezumio kad mu je propala noga, ja ne mogu da verujem svojim očima da je plastična papučica u autu. 

Ovo pokriva osiguranje, nadam se.

Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

 

Verujem da se izbezumio kad mu je propala noga

 

 

Dosta vozimo po automatizmu i bez razmisljanja (da mene sad neko pita sta treba da radim sa kojom nogom - ne bih znala da objasnim niti da kazem koje je kocnica a koje brzina a da ne razmislim valjano o tome) i onda kad se desi nesto sta te izbaci iz takta ti si kao paralizovan.

//Ja sam imala problem neko vreme da se naviknem na automatik, lepo ne bih znala sta cu sa nogom i rukom.

Link to comment

kod automatika mi je najbolji savet dao lik koji je prodavao kola, kaze zaboravi da imas levu nogu, ne postoji. 

 

seo prvi put u automatik i odvezao ga iz ns za bg

  • +1 1
Link to comment

To se možda navikava najpre s tempomatom, ja tad podvijem levu pod sedište maltene. Nisam automatik nikad vozila, kažu ljudi da se lako prešalta na lakše.

 

Pade mi na pamet, možda ovaj lik ima automatik a ne zna, možda mu je plastična papučica čisto dekorativna stvar :think:

Link to comment

Ja ceo zivot vozim automatik i mogu da kazem da se tesko navikne na teze :D  Automatici su buducnost, sve vise kola i u Evropi se pravi sa automatskim menjacem a i elektroautomoili idu samo sa automatskim.

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 2. 1. 2024. at 16:56, Valkyrie said:

To se možda navikava najpre s tempomatom, ja tad podvijem levu pod sedište maltene. Nisam automatik nikad vozila, kažu ljudi da se lako prešalta na lakše.

 

Ali se vratit natrag je pakao...

 

Pre 2-3 godine, nešto se ikomplikovalo i morao sam staru Dačiu da vozim na tehnički... Jbt, gasio mi se na prva 3 semofara, kod kretanja, uopšte nisam imao osećaj koliko da stisnem kvačilo, kao da sam prvi put seo u auto...

Edited by radisa
Link to comment

@Mr.Mxyzptlk ovo nbgd, paviljoni?

 

nešto nisam fan automatika, kad sam morao da organizujem šleper da pokupi jedan

a bilo je dovoljno da se malo pogura i ubaci u drugu 

 

 

mada cenim da će mi sledeće vozilo biti marke automatik

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Ali se vratit natrag je pakao...

 

Pre 2-3 godine, nešto se ikomplikovalo i morao sam staru Dačiu da vozim na tehnički... Jbt, gasio mi se na prva 3 semofara, kod kretanja, uopšte nisam imao osećaj koliko da stisnem kvačilo, kao da sam prvi put seo u auto...

Sta znam, ja vozio i motore, male i goleme, automatike jedno 5-6 godina u kontinuitetu, sad opet na kvacilu, ne vidim problem, navikne se covek na sve i ne razmisljas, podsvesna radnja.

  • +1 2
Link to comment
On 2. 1. 2024. at 15:15, Mr.Mxyzptlk said:

kod automatika mi je najbolji savet dao lik koji je prodavao kola, kaze zaboravi da imas levu nogu, ne postoji. 

 

seo prvi put u automatik i odvezao ga iz ns za bg

 

On 2. 1. 2024. at 16:56, Valkyrie said:

To se možda navikava najpre s tempomatom, ja tad podvijem levu pod sedište maltene. Nisam automatik nikad vozila, kažu ljudi da se lako prešalta na lakše.

 

Nije naravno nikakav problem preci na to, nego ja sam tipa sela jednom u auto pa nisam dve-tri nedelje, pa onda opet takva pauza i onda dodjosmo u Srbiju gde tata ima redovni menjac i gde sam vise vozila u tih sest nedelja nego za isti period kod kuce, isli smo svakog vikenda negde van grada. Vratim se kuci i sednem u novi auto i "sta ja radim braaate mili" :gospode:
Sad naravno vise nije problem. Sad mi je najveci hit to sto ne moram da zabadam kljuc jer se startuje na dugme, pa kad sednem u drugi auto trazim to dugme. Sve je samo stvar navike i automatizma, nista drugo. :)

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...