Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

moj taksi udari lexus, bukvalno ispred boljsog teatra pre satak. 

 

IMG20240227110018.jpg

 

lik na lexusu je resio da presece 5-6 traka prilikom izlazka iz perionice. 

 

IMG20240227110511.jpg

 

nije bio jak udarac, falilo je 5-10m da ukoci skroz. kola sama okrenula neku sluzbu. zena pita preko zvucnika da li smo ok itd...taksista nije ni znao da ima ta funkcina i sve pita ko je to, odakle zvuk...

 

nisam stigao na sastanak, ali sam prosetao do crvenog trga i sedim na kafici cekajuci kineze i koleginicu sa izvestajem kako su prosli pregovori 

 

IMG20240227110840.jpg

 

 

  • +1 2
Link to comment

scary shit, namerno sam stavio odgovarajuci thumbnail. videci predele ja sam ocekivao nesto lepo na videu i pravo sam se presekao, pa da ne traumiram pppucanstvo.

 

 

 

Edited by banecare1
  • Hvala 1
Link to comment

moja dobra drugarica koja se bavi kakao biznisom je nekoliko puta presecala ande. prelepo, ali nimalo naivno putesestvije. 

Edited by banecare1
Link to comment
41 minutes ago, vememah said:

Srećom niko nije nastradao, ima ovde dodatni snimak na kome se vidi kako je vozač iskočio i fotografija, kažu da je intenzivna kiša dovela do odrona.

 

https://www.extra.com.pe/carretera-central-nuevas-imagenes-revelan-como-chofer-salva-de-morir-tras-caida-de-gigantescas-rocas-sobre-camion-video/

 

svka cost ovome sto je iskocio. ne znam kako je preziveo vozac kamiona ispred ovog sa kamerom :blink:

  • +1 2
Link to comment

Joooj, ovo baš i nisam morala da vidim :cry:.

 

Naš put do sela je kroz još gore predele. Nije da mi na pamet nije padao ovakav scenarij.

Nisam geolog, ali je logično da ovo podstiču kiše. Upravo u periodu posle velikih kiša me je i strah. Mada, do sada nisam čula da se baš ovako nešto događalo iako ima odrona.

Ne znam ni koliko bi one zaštitne mreže pomogle, verovatno nula kod ovakvih stenčuga.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, dùda said:

Joooj, ovo baš i nisam morala da vidim :cry:.

 

Naš put do sela je kroz još gore predele. Nije da mi na pamet nije padao ovakav scenarij.

Nisam geolog, ali je logično da ovo podstiču kiše. Upravo u periodu posle velikih kiša me je i strah. Mada, do sada nisam čula da se baš ovako nešto događalo iako ima odrona.

Ne znam ni koliko bi one zaštitne mreže pomogle, verovatno nula kod ovakvih stenčuga.

 

mislim da ne moze tu nista pomoci, pogledaj na pocetku mog videa gore desno :ohmy:

Link to comment
3 minutes ago, banecare1 said:

 

mislim da ne moze tu nista pomoci, pogledaj na pocetku mog videa gore desno :ohmy:

Ma da.

Ovo su stene od nekoliko tona .

Link to comment

Pričam (naravo) napamet, ali garant ima nešto i do projektovanja puta, ispitivanja terena, procene rizika, aktivnosti da se rizik smanji.
Nema šanse da se ovo tek tako desi na krštenom putu. Izgradnja puta nije samo usecanje trase, nabijanje podloge, izlivanje asfalta i crtanje signalizacije.

Link to comment

Izgleda da je na brdu, odakle krecu stene, pruga, a sa leve strane reka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...