Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

...na osnovu ponašanja koje odstupa od prosečnog ljudi se i šalju psiholozima i psihijatrima. Šta ćeš, takvi smo ti mi ljudi, još nismo poslali kod psihologa onu gospoju sa 1.8 children što ide na posao u 7, dolazi u 4 i kuva deci ručak, a s večeri gleda špansku seriju, ali zato čim neko počne da priča nepovezano, smeje se bez razloga itsl mi odma' za ruku pa kod doce.
small digresija: na sistematskom pregledu, kad smo bili klinci, osnovna skola, trebalo da se ide i na neki blic upitnik sa psihologom. drugarica se strasno uznemirila kada je na kraju tog razgovora krajickom uka ulovila da je psiholog u napomenama napisao socijalno neupadljiva. muceni psiholog je morao da smiruje situaciju (preciznije, grupu devojcica) tako sto je ponavljao ovo iz evinog posta. :lol: "ne, ne, biti socijalno neupadljiv je super. ne zelite da budete socijalno upadljivi - to su oni sto u troli pricaju sami sa sobom."
Link to comment
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

kada sam pomenuo normalnost, mislio sam na fizicke karakteristike, i to one za koje se vezuje estetska i plasticna hirurgija. kada neko placa prilican novac za nemedicinske hirurske intervencije, koje osobu drasticno menjaju,(posledice nisu samo fizicke) red bi bio da obavi razgovor/pripremu i sa psihologom. ne zato sto je nenormalan i bolestan vec da pretrese sopstvenu motivaciju i saslusa misljenje strucnjaka.a mozda i prodje jeftinije sa farbanjem i tetoviranjem ili kupovinom sportskog motora.

Link to comment
Estetski hirurg je k'o frizer; nema tu prostora za medicinsku etiku,
ja ti ne kažem kako treba da bude, nego kako jeste. učinilo mi se da te interesujuje, na osnovu eksplicitnog pitanja koje si postavio.
Link to comment

pa eto, moze se postaviti pitanje ko bi pri zdravoj pameti to radio, plus tortura protezama, a sve zarad izgleda (jer, da se ne lazemo, >90% je tu u pitanju izgled). plus za te pare moze da se poseti Antarktik.

Link to comment

Ja bih možda sise. Ne razmišljam o tome jer nemam para, ali da imam razmišljala bih. Povećala bi ih za jedan broj, dakle ništa drastično.Razlozi za su:1) volim velike sise;2) ne bih nosila brus skoro nikada;3) mislim da bih se bolje osećala u svom telu.Razlozi protiv su:1) potencijalne zdravstvene komplikacije;2) potencijalne estetske komplikacije (kao kod ove moje drugarice o kojoj sam pisala na drugoj temi).

Link to comment
pa fine, ali sto je onda problem kad neko iz istog razloga hoce velike sise?
pa ko kaže da je problem? a to što nije problem, ne znači po sebi da je ponašanje lekara koji ispunjava želje potpuno neregulisano. ne znam šta sam preko toga kazala?!
Link to comment
... si cula za trzisnu ekonomiju?Oces kitu umesto nosa, moze, al kosta toliko i toliko. Kraj. Ko s' pa ti da zabranjujes ovim curama da "izgledaju lepo"
ehm pa upravo to sam i rekla, doduse mozda malo manje agresivnim tonom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...