Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

pikoljavanje komšije nije nikakav ekstrem, i da, na osnovu ponašanja koje odstupa od prosečnog ljudi se i šalju psiholozima i psihijatrima. Šta ćeš, takvi smo ti mi ljudi, još nismo poslali kod psihologa onu gospoju sa 1.8 children što ide na posao u 7, dolazi u 4 i kuva deci ručak, a s večeri gleda špansku seriju, ali zato čim neko počne da priča nepovezano, smeje se bez razloga itsl mi odma' za ruku pa kod doce.

Link to comment
hehe, a ja pored kreveta rodjake koja je povecala grudi.
Ja pored ortaka koji je smanjivao grudi, ginekomastija...I znam još jednog poznanika koji je to radio. Čista estetika, stvarno je ružna ginekomastija na muškarcu.
Link to comment
a jel sme na ovom topiku da se pise ozbiljno? :)ja sam svojevremeno bila pored kreveta drugarice koja se budila nakon liposukcije. ni do tad nisam imala nikakve zelje za operacijama te vrste a od tada tek nikako.ali evo nesto closer to home - sta je sa vadjenjem zdravih zuba pre proteze, da bi se ispravili krivi zubi (u slucaju overcrowding)? jel bi i ovaj uobicajeni zahvat u ortodonciji mogao da se podvede pod moralno upitan isto kao i velike sise?
Najbolje pitaj strucnjake al to sa zubima meni deluje kao ispravan korak. Ne radi se samo o estetici, krivi zubi se lakse lome jer je pritisak na pogresnoj strani. Nis ti kriva sto si nasledila vilicu od tetke hobita a zube od ujke sa planine :D Jedino sto bi verovatno dugo morala da nosis protezu.
Link to comment
joj, evi, drago mi je da ne zivim u svetu gde ti odredjujes ko je psihicki zdrav a ko ne. nenormalan je svako ko se ne uklapa u standard zacrtan svojom zajednicom - ubedljivo jedna od najjezivijih stvari koju neko moze da izrekne, sto se mene tice.
Pa evi je u pravu, svako ko se ne uklapa u standard svoje zajednica i jeste nenormalan. Samo sto ona na to ispravno zapazanje dodaje i vrednosni sud da je nenormalnost losa, koji je razotkriva kao malogradjanskog konformistu.Zivele nenormalnost i raznolikost! Ili, sto bi rekli vulkanci, zivila infinite diversity in infinite combinations!
Link to comment
pikoljavanje komšije nije nikakav ekstrem, i da, na osnovu ponašanja koje odstupa od prosečnog ljudi se i šalju psiholozima i psihijatrima. Šta ćeš, takvi smo ti mi ljudi, još nismo poslali kod psihologa onu gospoju sa 1.8 children što ide na posao u 7, dolazi u 4 i kuva deci ručak, a s večeri gleda špansku seriju, ali zato čim neko počne da priča nepovezano, smeje se bez razloga itsl mi odma' za ruku pa kod doce.
pa znam, ima kod Goulda dobar esej o tome kako se to primenjivalo na zene koje vanbracno zatrudne. samo mi je cudno kad olako shvatanje tog nacina odredjivanja 'normalnosti' dodje od ljudi od kojih bih ocekivala da razumeju da je to mac sa dve ostrice. btw, postoji tu i kriterijum funkcionalnosti. i dalje ne razumem sta je problem kod ove dve, sem sto ti se ne svidja kako izgledaju?
Link to comment
dakle, podsvesno, taj problem postoji.
pa to. mene je prvo bio blam sto uopste razmatram tu mogucnost da nesto, bilo sta na sebi prepravljam. bila sam u nekakavom tripu (a potpirivano od strane moje mame, sto je samo po sebi smehotres jer nas dve smo k'o alexa ray joel & christie brinkley) da cim nesto bockas, seckas, smanjujes, povecavas, to onda vise nisi ti (kao da ce moja licnost da se zbuni kad me ne prepozna iz prve i isparice).sada 'ocu da se pojedem sto nisam ranije presekla.jest' da je to samo moje licno iskustvo, i ne doprinosi ic nekoj siroj slici ali (i kad gledam onu moju rodjaku sto sam pomenula) nije toliko ni to da si sad ti lepsi na fotografijama (bilo samo sebi, bilo i objektivno) nego je stvar u tom osecaju spadanja tereta s ledja.zvuci kao zesci first world problem, ali eto.
Link to comment
pa znam, ima kod Goulda dobar esej o tome kako se to primenjivalo na zene koje vanbracno zatrudne. samo mi je cudno kad olako shvatanje tog nacina odredjivanja 'normalnosti' dodje od ljudi od kojih bih ocekivala da razumeju da je to mac sa dve ostrice.btw, postoji tu i kriterijum funkcionalnosti. i dalje ne razumem sta je problem kod ove dve, sem sto ti se ne svidja kako izgledaju?
Da, one su svakako funkcionalne što je velika stvar.
Link to comment
Najbolje pitaj strucnjake al to sa zubima meni deluje kao ispravan korak. Ne radi se samo o estetici, krivi zubi se lakse lome jer je pritisak na pogresnoj strani. Nis ti kriva sto si nasledila vilicu od tetke hobita a zube od ujke sa planine :D Jedino sto bi verovatno dugo morala da nosis protezu.
pa strucnjaka sam i pitala pa se zaprepastila kad mi je saopstio da ako hocu stvarno prave i stabilne zube moram da vadim potpuno zdrave cetvorke (i umnjake, naravno, pa 2god proteze). pitacu jos strucnjaka ali mi se cini dace mi isto reci.
pa to. mene je prvo bio blam sto uopste razmatram tu mogucnost da nesto, bilo sta na sebi prepravljam. bila sam u nekakavom tripu (a potpirivano od strane moje mame, sto je samo po sebi smehotres jer nas dve smo k'o alexa ray joel & christie brinkley) da cim nesto bockas, seckas, smanjujes, povecavas, to onda vise nisi ti (kao da ce moja licnost da se zbuni kad me ne prepozna iz prve i isparice).
joj, to! :lolol:kad mi neko kaze "nemoj da diras zube! pa sta, to je nesto tvoje!" :isuse:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...