Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

pa bre ulozili smo celu civilizaciju da oprostimo drugachijost i kako kilavo nam ide! ^_^nije problem da se caska o izborima i normalnosti, to je ok, gaus je kriv za sve, daboga crko. ali ja ovde vidim, ne ovde, nego u medijima, jednu neverovatnu potrebu da se ove zene bukvalno razapnu. i to nece prestati. ognjanovici su potrosheni, one da se spreme <_<pri tome ljudi u svojim ormarima izgajaju neverovatne skelete, jer tako je to sa ljudima...

Edited by thermal bug
Link to comment
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mozda je na mobilnom.
Btw. juce sam video na ulici jednog od tih sto pricaju naglas (stavise, raspravljaju se!) sami sa sobom - drzao je mobilni uz lice, ali mogu da se kladim u 100 baka da uopste nije bio na vezi (ako taj mobilni uopste radi, ako je to uopste mobilni).
Link to comment
Jebote, na ovom forumu bi i onog lika što stalno hoda avalskim putem pričajući sam sa sobom proglasili normalnim. Jes malo nestandardno to što radi, ali ono, to je njegov izbor.
mozda ima majstore u kuci?(po onoj staroj, narodnoj: kad vidis coveka da ide ulicom i prica sam sa sobom, ili je lud, ili ima majstore u kuci)
Link to comment
pa bre ulozili smo celu civilizaciju da oprostimo drugachijost i kako kilavo nam ide! ^_^......... jednu neverovatnu potrebu da se ove zene bukvalno razapnu.
To je zato što im mnogi zavide, nesvesno, možda baš oni najostršćeniji.I, da parafraziram Danila Harmsa: Nije lepo razapinjati ljude, ali, nešto se sa njima mora raditi.
Link to comment
ja sam svojevremeno bila pored kreveta drugarice koja se budila nakon liposukcije. ni do tad nisam imala nikakve zelje za operacijama te vrste a od tada tek nikako.
hehe, a ja pored kreveta rodjake koja je povecala grudi.palo je i meni nebrojeno puta na pamet kako bih mogla i ja isto, jer sam stvarno siromah u pogledu dekoltea (i u principu tako nekako i gledam na estetsku hirurgiju, hvala svevisnjem sto uopste postoji opcija da promenis na sebi ono sto te cini nesrecnim/nesrecnom) ali malo me je ubio u pojam citav taj postoperativni oporavak, pocev od inicijalnog izgleda grudi (koza izgleda bas namuceno i zategnuto) preko drenaze rane (uuuuuh, sad se najzeih opet) pa... itd.
Evo, ja bih operisao desno uvo, iz čisto estetskih razloga, jer je malo klempavo. To košta taman toliko da uvek pomislim da bi bolje bilo da te novce potrošim na nešto drugo. No, možda, jednog dana...
ja sam vec imala jednu... ne znam kako bih to nazvala, estetku korekciju (posto je cist vanity u pitanju). nisu me bas sekli u totalnoj anesteziji, ali racuna se.ne znam, ja sam happy.ustvari, mislim da nikada u zivotu nisam bila zadovoljnija svojim fizickim izgledom, nego od tada.do tada sam potrosila silno vreme pokusavajuci da idem "tezim putem" (psiholozi, terapije...) i prihvatim sebe.recimo da je to lakse reci nego izvesti i da skratim - "laksi put" rula.
Link to comment
joj, evi, drago mi je da ne zivim u svetu gde ti odredjujes ko je psihicki zdrav a ko ne. nenormalan je svako ko se ne uklapa u standard zacrtan svojom zajednicom - ubedljivo jedna od najjezivijih stvari koju neko moze da izrekne, sto se mene tice.
Hajde da se držimo onoga što sam rekla - da su ove devojke svoj izgled oterale vrlo daleko od široko postavljenog standarda zajednice, i da smatram da nisu tačne na osnovu toga. Ovo uopštavanje da je svako ko se ne uklapa u standard zajednice nenormalan je dosta problematično, jer onda možeš da kažeš da je zajednica neko selo sa pet ocvalih tetki koje imaju viziju da li treba da se imaju vanbračna deca ili ne itd. I onda ja sad treba da u ovoj raspravi budem kao neko ko je kao na strani tih tetaka a protiv mlade specijalke koja je napravila dete, a ta igra me stvarno ne zanima, ako me razumeš.
mozda ima majstore u kuci?(po onoj staroj, narodnoj: kad vidis coveka da ide ulicom i prica sam sa sobom, ili je lud, ili ima majstore u kuci)
Pa ako su mu zaista majstori u kući već 15 godina, prolupao je već posle prve, tako da mu mučeniku na isto izađe.
Link to comment
Hajde da se držimo onoga što sam rekla - da su ove devojke svoj izgled oterale vrlo daleko od široko postavljenog standarda zajednice, i da smatram da nisu tačne na osnovu toga. Ovo uopštavanje da je svako ko se ne uklapa u standard zajednice nenormalan je dosta problematično, jer onda možeš da kažeš da je zajednica neko selo sa pet ocvalih tetki koje imaju viziju da li treba da se imaju vanbračna deca ili ne itd. I onda ja sad treba da u ovoj raspravi budem kao neko ko je kao na strani tih tetaka a protiv mlade specijalke koja je napravila dete, a ta igra me stvarno ne zanima, ako me razumeš.
pa upravo o boldu se i radi, vrlo je problematicno, za koji god aspekt ljudskog ponasanja da se uhvatis (a da nije ekstrem tipa "jes da u mojoj zajednici to nije standard ali ipak cu da prikoljem komsiju jer me nervira"). ti opet proizvoljno odredjujes da je izgled nesto na osnovu cega se da procenjivati necije psihicko zdravlje, a u vezi sa standardima zajednice, a imanje/nemanje dece nije.
Link to comment
Eh, ja sam se, u naivnosti svojoj, ponadao da će se pisati ozbiljno.
pa sto onda otvori temu na deponiji? :lolol:
ja sam vec imala jednu... ne znam kako bih to nazvala, estetku korekciju (posto je cist vanity u pitanju). nisu me bas sekli u totalnoj anesteziji, ali racuna se.ne znam, ja sam happy.ustvari, mislim da nikada u zivotu nisam bila zadovoljnija svojim fizickim izgledom, nego od tada.do tada sam potrosila silno vreme pokusavajuci da idem "tezim putem" (psiholozi, terapije...) i prihvatim sebe.recimo da je to lakse reci nego izvesti i da skratim - "laksi put" rula.
Patty, meni je recimo ovo za zube trenutno aktuelno. ja ne mogu bas da kazem da mi je to neki problem koji mi je predstavljao izvor kompleksa ili sta ja znam kakvih psiholoskih issues, ALI ja se na slikama nikad ne smejem tako da mi se vide zubi. na prste mozes izbrojis moje slike u proteklih 15 godina gde ja dobrovoljno pokazujem zube (tj. da nije situacija gde su me uhvatili da se cerekam a nisam stigla da stavim ruku preko usta). dakle, podsvesno, taj problem postoji.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...