Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislim da nije mislila na tebe, nego nacelno, u smislu 'kada se tako prica...'
a to mislis na osnovu cega tacno? mislim, drago mi je ako nekog iritiram, da ne bude zabune.
Link to comment
ali starenje nije samo pop folk estetika, mislim, mozes da izgledas kao da imas 25, al menopauza ce doci
pa valjda pricamo o vizuelnom aspektu starenja, kakve veze sad ima menopauza?
Link to comment

sad sam ponovo pogledala sliku sa pocetka ovog topika. pored silikona mi upada u oci i ova prepecenost. iskreno se nadam da je fake, jer ako je nedajboze solarijum, onda mi lajemo na potpuno pogresno drvo kad su u pitanju zdravstveni rizici.

Link to comment
kod tebe jesu :)
Jesu, kod nas.EDIT. Jebote, ovaj forum je postao neupotrebljiv. Ova porukica je odlazila jedno 5 minuta.
aha, OK :lolol:mesa mi se, odoh da spavam :Devi, kakav sad solarijum iz liberalnog paketa?
Link to comment
Pa zato vam i ide loše, kad ste ukinuli solarijum iz liberalnog paketa, ode i sve ostalo :(
pa solarijum je zabranjen zbog dokazane stetnosti po zdravlje a ne zato sto su liberalne svojom voljom prepecene zenske drustveno neprihvatljive. ista stvar se desila sa cigaretama, nemam nista protiv da se desi i sa silikonima ako postoji validan razlog medicinske prirode
Link to comment

at leia ' Pa i sunčanje je štetno, jesu i to zabranili?Guglaj liberalni paket estel, njegovo samo postojanje su masoni dobro skrivali svih ovih godina ali istina nalazi svoj put. Funkcioniše po principu da kad jednu stvar iz paket izvadiš, moraš i ostalog da se odrekneš. Sastav paketa obuhvata sve liberalne slobode i prava.Izvinjavam se kauboju, ali mnogo sam srećna od kad sam saznala za liberalni paket.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...