Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Happy prosle na nivou cele prodle godine skoro 8%.

Ove godine s tendencijom rasta. Iako su "izgubili" Jovanu Jeremic. Van sezone jaci od Prve. 

Prosecno dnevno dohvate 1 700 000 ljudi, 400 000 manje od pinka.

Kad smo kod Jovane Jeremic i njenih grafikona, kod nje Sharenica ide izmedju 16 i 18%, a share(nice) bio 23,4%...

Shareovi nacionalnih tv su dosta spusteni, udeo ostalih televizija znacajno podignut. 

Generalno je dosta pao rejting televizije ukupno. 

 

Edit

major vec okacio info za happy i zakljucak, ja bih dodao happy je sigurica

 

Edited by hefaca
Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Tanjug/K1 + NovaS

B92 ćao

Plus ozbiljno pomeranje u kablovskoj ponudi kao deo celog dila



....shiit has hit the fan.

Da li su nac frekv zaista samo to - spektar za radio difuziju ili njihovo dobijanje podrazumeva i obavezu kablovskih operatera da predmetni medij (besplatno) uključe u ponudu?

Link to comment

Voli precednik Marića i njegove emisije, možda učini čoveku.

A i b92 ne smeta nikom, ne vidim razlog da izgube licencu.

 

edit: @Heaviside da, nac. frekvencije. moraju biti u ponudi svih operatera.

Edited by mraki
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, mraki said:

Voli precednik Marića i njegove emisije, nožda učini čoveku.

A i b92 ne smeta nikom, ne vidim razlog da izgube licencu.

a i onaj lik iz RRA, član komisije koja odlučuje o frekvencijama, voli Čorbu (emisiju, ne pokojnog izvođača)

Link to comment

Pa ispade na kraju svaki scenario moguc....

Ali sigurno ce da izvise Vesti, Kopernikus, BK, N1, od 13 kandidata smanjili smo na 9. :vesala2:

@mraki menjali su, sada po zakonu moraju imati javne servise samo (RTS i RTV), ove nacionalne ostale ne.

Edited by DrIlic
Link to comment

Ne vidim kakve veze ima šer sa nac frekvencijom?

Ni TV Avala nije gledao niko, pa su dobili.

Ja sam svoju projekciju napravio na osnovu ponašanja emitera poslednjih nedelja.

Link to comment
10 hours ago, mraki said:

Ne verujem da UG danas toliko znači nacionalna frekvencija da bi pravili ne znam kakve dilove samo zbog toga. Zapravo, ta 2 kanala SBB-u mogu biti solidna prednost nad konkurencijom koja se gubi ako dobiju nac. frekvenciju.

Pitanje sad kakva je tu računica, ali ja nešto ne verujem ni da su ovi spremni da im daju.

Ovo je i moje mišljenje. Pa svojevremeno klanje između Telekoma i UG nije bilo zbog AS/SK nego zbog toga da li će u ponudi biti N1 (i po kojoj ceni) što je za režim bilo no-no, a realno je i UG išlo na ruku jer je N1 predstavljen kao simbol nezavisnog novinarstva plus prednost u ponudi kanala. Bila bi dobra fora da Nova dobije dozvolu a da SBB formira novi kablovski kanal na koji bi prebacili sav “ekskluzivan” sadržaj Utisak, News max itd. Ne bi im bilo prvi put

Link to comment
niko ne ocekuje spansku inkviziciju fantom.gif
frekvenciju dobija dodikov projekat - 30.09. im krece full sema, ubise se od slanja prezentacija i ponuda u poslednjih 2-3 nedelje. Sve sto su najavljivali ranije trebalo bi da bude realizovano (Djuricko, Haris Dz...)
 
E sad jesu oni iz Bosne  naughty.gif, ali ne biva da se tolike pare upucavaju tek tako.  
 
btw Happy ima Shr preko 10 skoro ceo jul tako da ih ne bih tel tako otpisivao
 
 
 
To i ja kažem. Ako je Dodiku stvarno stalo do nac frekvencije (kao u Bosni) , teško da će biti odbijen.
Pre on nego Orban.
Link to comment
5 hours ago, April said:

Ne vidim kakve veze ima šer sa nac frekvencijom?

Ni TV Avala nije gledao niko, pa su dobili.

Ja sam svoju projekciju napravio na osnovu ponašanja emitera poslednjih nedelja.

Pa BK je ugasen zbog propagande. Mozda i happy padne iz istog razloga. Slicna im je gledanost...

Pre ce pink da izvisi nego happy. Pink nije ukinuo rijalitije i nabija share od 23 do 6 ujutro.

Link to comment
On 23.7.2022. at 13:51, hefaca said:

Pa BK je ugasen zbog propagande.

BK je ugašen pošto je Bogoljub krenuo da se ozbiljno politički angažuje..

 

On 23.7.2022. at 13:51, hefaca said:

 

Pre ce pink da izvisi nego happy.

veće su šanse da Vučić prizna Kosovo i uvede sankcije Rusiji nego da dozvoli da Pink izgubi nacionalnu frekvenciju

Edited by igoraki
  • +1 7
Link to comment
12 hours ago, hefaca said:

Stoga su i happy i pink sigurni.

pa da, oni propagiraju sodomu i gomoru, nasilje i slicne stvari, a ne SNS... u pravu si... oni su cool

Link to comment

Bio sam ironican kad sam rekao zbog cega je bk pao, pa bi i happy mogao iz istog razloga. 

Naravno da nece... Share je visok, kao i smer duvanja vetra... 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...