Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

1 minute ago, James Marshall said:

pa što je najgore čak bi i mogli da im daju neku vajld kard na status najveće nacionalne manjine, mada oni već imaju tipa RNS2 i pola RTV2

Mislim da bi TV2 pre dobio dozvolu zbog drugarstva Orbana i ovog ovde, a to sa mađarskom manjinom je svakako pokriveno sa RTV, kako si pomenuo. 

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, AcaRadio said:

Mislim da bi TV2 pre dobio dozvolu zbog drugarstva Orbana i ovog ovde, a to sa mađarskom manjinom je svakako pokriveno sa RTV, kako si pomenuo. 

ma naravno nego kažem da bi možda mogli da izmajmunišu nešto da čak i pravno ima neko pokriće

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

nisam skapirao, jesu se oni zajednički kandidovali sa K1, ono kao svojevremeno Hepi/Dečija TV :D

 

Jesu, mada oni i sada debelo popunjavaju program emisijama sa ovog drugog.

  • +1 1
Link to comment

Tanjug/K1 + NovaS

B92 ćao

Plus ozbiljno pomeranje u kablovskoj ponudi kao deo celog dila



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Plus ozbiljno pomeranje u kablovskoj ponudi kao deo celog dila



....shiit has hit the fan.

Jel to jos vazi dogovor da moraju prodatiti SBB ako Nova dobije frekvenciju?

Ili mislis na novo numerisanje kanala u ponudi?

Link to comment

Da licitiramo?

 

PinAk, Prva, Nova, K1, ili Orbanova TV.

 

KuRvir nema šanse, isti je k'o K1, a Joksimović je, čni mi se, trenutno bolje pozicioniran.

 

Izgleda većina nas slično razmišlja :)

 

Je l' zna neko zašto već godinama ne raspisuju konkurs za petu frekvenciju?

 

 

Link to comment

Meni je prosto neverovatno da bilo šta iz UG kuhinje dobije nacionalu frekvenciju.

Znajući koliko organski ne podnosi  UG ne mogu da zamislim da Nova osvane na nacionalnoj, i ako bih voleo.

S druge strane, imajući u vidu da  je K1 projekat Telekoma , oni su mi realniji.

 

Isto tako imajući u vidu ko je vlasnik Prve i B92 i da su te TV kupljene za velike pare ne znam kojom logikom bi mu sad uzeli B92? Nekako mi je realnije da B92 dobije pa da ga gazda proda nekome ko nije dobio...

Edited by Voba
  • +1 5
Link to comment
59 minutes ago, Voba said:

Meni je prosto neverovatno da bilo šta iz UG kuhinje dobije nacionalu frekvenciju.

Znajući koliko organski ne podnosi  UG ne mogu da zamislim da Nova osvane na nacionalnoj, i ako bih voleo.

Slažem se apsolutno, nema teorije da N1 ili Nova dobiju, moja projekcija je da će frekvencije dobiti iste televizije koje već imaju, eventualno ako izleti b92 a uleti neki od telekomovih pulena, dakle tanjug, euronews ili šta je još njihovo...

  • +1 1
Link to comment

Ne verujem da UG danas toliko znači nacionalna frekvencija da bi pravili ne znam kakve dilove samo zbog toga. Zapravo, ta 2 kanala SBB-u mogu biti solidna prednost nad konkurencijom koja se gubi ako dobiju nac. frekvenciju.

Pitanje sad kakva je tu računica, ali ja nešto ne verujem ni da su ovi spremni da im daju.

  • +1 2
Link to comment

a kako sada stojje stvari?

pre 20 godina politika je morala da gasi tv iz nekih razloga tipa, grupisanje medija, ili nesto slicno. takodje za 20god ni jedna novina/tabloid nije pokretala tv? mada sada imamo slucaj gde nova ima tv, web i print.

ili to vise  nema veze?

Link to comment
1 hour ago, Voba said:

ne znam kojom logikom bi mu sad uzeli B92

Isti vlasnik je B92 i TV Prva, a to po zakonu ne moze...  cisto formalni razlozi. A uvek se moze spojiti u jednu tv, a ostatak zaposlenih da se podele u ostale medijske kuce... i tako se setkaju od jedne do druge.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Zar nije taj zakon promenjen pre par godina bas zbog Prve i B92?

 

Mislim da je Hepi spreman...  Dok su imali rijaliti gledali su ih penzioneri, sad mislim da nemaju bas nikakvu publiku, a verovatno ni gazdi nije bitan.

Mozda ako neko ima da postavi hepijem rejting...

Edited by Voba
  • +1 1
Link to comment

niko ne ocekuje spansku inkviziciju :fantom:

frekvenciju dobija dodikov projekat - 30.09. im krece full sema, ubise se od slanja prezentacija i ponuda u poslednjih 2-3 nedelje. Sve sto su najavljivali ranije trebalo bi da bude realizovano (Djuricko, Haris Dz...)

 

E sad jesu oni iz Bosne  :naughty:, ali ne biva da se tolike pare upucavaju tek tako.  

 

btw Happy ima Shr preko 10 skoro ceo jul tako da ih ne bih tel tako otpisivao

 

 

 

Edited by jorma shparga
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...