Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Kao "manje zlo", Danas i N1.
A ne znam da li oni Naslovi.net još rade i kakvi su im filteri pa da se to proba.
Euronews srbija nije bio loš na početku ali se pokazalo da su lenji vrlo.



....shiit has hit the fan.

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Nova je prilicno biased, iako dosta puta ubodu tacno. 

U moru ocaja, mislim da je Alo najgori 

Samo ti se cini.  Mozda Beta ili Fonet.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Magazin Tabloid

pa nemaju dnevni sadržaj, ali da, ubjedljivo najzabavniji kontent, sa sve HTML kodom direktno iz 98.  i prelomom iz zlatnog doba QuarkXPressa sa 386 koji daje dodatni šmek. 

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
13 minutes ago, Plajvi said:

Je l' bio neki tekst Tabloida a da neko nije peder? 

Bio jedan o mojoj nesuđenoj školskoj ljubavi... Samo je bila bezosećjna kučka i lopov...

 

Možda je problem što je žensko, pa nije mogao da je proglasi pederom? :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

tek sad?

 

pa ja sam ih ukinuo sa fida ima godinu-dvije, iskreno, meni je veći problem što Nova sve više liči na direktno

Pa oni su tabloid. Nisu bili do te mere iritantni kada se gleda koja su vrsta medija. Sada su iritantni i za tabloid. Mislim meni je npr granica 50 bodova iritantnosti. Kurir je na 100 bodova, ali je i Direktno između 45 i 55. Kada bih morao da biram koji ću da čitam, čitao bih Direktno ali ne moram...

Link to comment

Nova.rs je vremenom postala užas živi. Štampano izdanje makar ima prvih 4-5 stranica koliko-toliko normalnog teksta, mada uz klasične tabloidne ložane "šta nam rade dok deca nemaju šta da jedu". Onlajn izdanje je katastrofa, bukvalno ne mogu da ga gledam više. N1 drži nivo, koliko-toliko. Danas je i dalje solidan. Direktno, o bože, zar je iko to pratio? Ja to gledao kao Đilasov niskobudžetni tabloid dok se ne nađe nešto bolje, mada sad vidim da boljeg neće naći. Čitljivije od Nove, definitivno.

  • +1 1
Link to comment

one hrvatske новости su jako dobre, ali su daleko od portala

 

ne znam uopšte čemu potreba za news portalima, ako je osoba on line tw, fb, pa čak i ovaj forum vest će naći put do vas

 

meni je bitno da sam elemntarno obavešten, a ono što news portali nude je njihovo viđenje stvari

to me neinteresira

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...