Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

1 hour ago, salerokada said:

I ovo gostovanje Hrkalovićke kod Marića može biti pokazatelj da će Hepi da preživi.
Znači, samo B92 ispada. Upada TV2.

Jer ja ne vidim drugi razlog zašto bi Orban otvarao baš sad televiziju u Srbiji. A beše i u Sloveniji on ima neki kanal. Doduše, ne znam da li je nacionalni ili kablovski.

 

Baš obrnuto. Ubeđen sam da Hepi gubi frekvenciju i da zato divljaju bez zadrške. Stvarno bi neko mogao da otvori pool.

 

Ali počinjem da sumnjam da će Nova ili N1 dobiti - nagli zaokret Tanjuga ka Zapadu verovatno znači da Vučić traži rešenje da zadovolji ambasadore, a da stvari ipak zadrži pod svojom  čizmom.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam zašto većina TV kanala iz Srbije u svom EPG ni na sajtu kad je serija u pitanju ne napišu broj sezone i epizode.
Svi ozbiljni kanali iz okruženja to imaju, samo kod nas kao da nisu čuli za to.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, April said:

 

Baš obrnuto. Ubeđen sam da Hepi gubi frekvenciju i da zato divljaju bez zadrške.

Hrkalovićka nije divljanje. Jasno je da ona ne bira kada će i gde da gostuje, već da je pod kontrolom SNS-a (a Đuka je tu izvršilac). I onda kada negde gostuje znaš da je to aminovao Vučić lično.

@simovic: Neuk sam u tim stvarima, ali bih rekao da B92 stvara samo trošak. Bilo je bitno nekad da se dovede pod kontrolu, pacifikuje. Sada kada je to završeno nema potrebe da više postoji pa može da upadne i Orban pošto očigledno ima nekog interesa (npr ne shvatam koji je interes da ima televiziju u Sloveniji, osim ako se nije talio sa Janšom, ovde bar ima neke Mađare kojima može da se obraća).

Kad već otvaramo pool, hoćemo i opklade poput one predizborne, tamo negde 2012e ili kad već, kada se glasalo koliko će Dveri osvojiti na izborima?

Link to comment
Ne znam zašto većina TV kanala iz Srbije u svom EPG ni na sajtu kad je serija u pitanju ne napišu broj sezone i epizode.
Svi ozbiljni kanali iz okruženja to imaju, samo kod nas kao da nisu čuli za to.
Zato sto nisu sigurni koja je epizoda na redu, a i tako cesto mesaju epizode,sezone, pa i same serije u istom terminu. Pogotovo reprizirane serije.
Link to comment

Ulenjili ste se:

 

Quote

Na sednici Saveta REM-a odlučeno je da nacionalne frekvencije budu dodeljene televizijama koje su ih i do sada imale - Hepi, Prva, B92 i Pink. To je za Nova.rs je potvrdila Judita Popović.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ekipo, jedno pitanje...

Dajte mi za preporuku koji bi se news portal pratio kad je u pitanju Srbija. 

Jasno, navlačiće za nekoga. Ali da je to u granicama pristojnosti... 

Recimo neki pandan Jutarnjem u Hrvatskoj. 

Ili kao nekada davno Vijesti u CG, prije nego što su postale Dritanov Qrir, pa ih se sada mora miksati sa drugim medijima za cjelovitu sliku. 

Link to comment

ja imam instalirane app samo za danas i n1, mada i njih retko otvaram služe mi za notifikacije, vidim vest u dva reda i to mi je dovoljno

 

i previše

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...