Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

2 minutes ago, DrIlic said:

A Zex gde je u toj racunici, jel je moguće da će i on niz vodu?

 

Nije moguće

 

Srbija bi tačno promenila ime u Nova Srbija da se to desi

Link to comment

Što ne napravimo neki pooool :D


Sudeći po svemu, a mislim da ne otkrivam nikakvu toplu vodu, cenim da su srećni dobitnici: Prva, Nova, Pink i K1/Tanjug. 
Time bi se pomirile potrebe za hardkor (Pink) i softkor režimskim razglasima (Prva i K1/Tanjug), a sa druge strane bi se pokazalo kako se, eto, "u duhu demokratije i evropskih integracija" jedno mesto ustupa Novoj, s obzirom na to da im je potpuno nezamislivo da dozvolu daju N1. 
Možda bi umesto K1/Tanjug mogao da bude Kurir, ali za ostale tri sam nekako siguran. 

 

Pokojni B92 ispada jer ionako godinama ničemu ne služi. UDBA TV, pardon, Hepi neće više biti potreban ako nameravaju da de-rusifikuju etar i tiho se pripremaju za pridruživanje sankcijama tokom jeseni...a ovi ostali su ionako bez ikakve šanse. 

  • +1 1
Link to comment

Moram da priznam da (ako aspolviramo da se daju na ferku) ne vidim rezon da Tanjug prismrdi nacfrekvenciji, prvo jer je upokojeni brend sa sumnjivo riješenim pitanjem oko vlasništva nad istim, drugo jer je frišak i nedokazan, treće jer je ako ćemo pošteno u konkurenciji njuz kanala debelo inferioran u poređenju sa recimo N1, nisam skapirao, jesu se oni zajednički kandidovali sa K1, ono kao svojevremeno Hepi/Dečija TV :D

  • +1 1
Link to comment
Just now, Bogotac said:

I ako Nova dobije,veliki je to pomak.Ovih dana nema velike razlike kod izvestavanja izmedju nove i n1.

pa plus oni imaju taj sadržaj koji preskače tarabu, pogotovo u smjeru N1--->Nova, mislim da im brat bratu popune sat i kusur programa dnevno, od direktnog preuzmanja dnevnika do mažnjavanja priloga. 

Link to comment

Kurir=Tanjug/K1=Hepi samo se drugacije zove.

Dakle, srecni dobitnici su: neka varijanta Hepija, Pink, Prva i Nova.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

Link to comment

Zar odbijaju Orbana?

Ja sam ocekivao: Pink, Prva, TV2 i Nova. S'tim sto bi TV2 bio neki cudan prelaz od hardkor Pink do softkor Prva propagande.

Link to comment
9 minutes ago, DrIlic said:

Zar odbijaju Orbana?

E da, njega potpuno zaboravih. Možda će ipak morati na brzaka da izglasaju neki lek™ specijalis po kome će se dodeljivati pet, a ne četiri dozvole :D

Edited by AcaRadio
Link to comment

Ne vidim nigde Qrir u prici, jer im je informativa ista poput Prve. Una, BK, Happy, B92, N1, Kopernikus, Vesti su samo paravani. Jedini po meni koji imaju neku sansu jesu pored Nove: K1, TV2, pa mozda i Kurir.

Link to comment
7 minutes ago, AcaRadio said:

E da, njega potpuno zaboravih. Možda će ipak morati na brzaka da izglasaju neki lek™ specijalis po kome će se dodeljivati pet, a ne četiri dozvole :D

pa što je najgore čak bi i mogli da im daju neku vajld kard na status najveće nacionalne manjine, mada oni već imaju tipa RNS2 i pola RTV2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...