Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

za guranje rts2 i rts3 na 18. i 19. mesto se apsolutno slazem. da je to negde nize verovatno bi i vise ljudi videlo neki kvalitetan program.

ja sebi moram da pravim podsetnike za nesto sto me zanima jer nmam zivaca da skrolujem kroz x ekrana i y dana.

Link to comment

zapravo je veći horor to kakva pitanja postavljaju ovi idioti nego same prezentacije zainteresovanih. Kakav crni vjerski program, je li ima Pink vjerski program? Na stranu što to pita ona Koštuničina pravoslavna talibanka

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, DrIlic said:

 

Nadam se da Happy ispada iz igre, e sad ko ce ostala 2 mesta da popuni je ogromno pitanje.

Moguće jer stiže Super Happy

 

https://nova.rs/vesti/politika/saznajemo-putin-u-srbiji-otvara-tv-stanicu-koju-je-cela-eu-zabranila/

Link to comment

Bitno da prokisla TV Corba ostaje. :vesala2:

Ne znam zasto ali mislim da sve manje sanse imaju ovi sto su poslu sa Rusima (Qrir, BK, Hepi), pa i Kopernikus, Una, Vesti, N1 i Beda92 uz njih. To je vec 8 od 13 ponudjaca (K1 i Taljugu racunam ko 1). Pri tome treba racunati da gotovo 100% sanse imaju Pink i Prva, pa kad se sve sabere i oduzme, za preostala dva mesta borice se 3 televizije (Nova S, Joksara, Madjari). Sad ko od ovih 4 ima najvece sanse, ne znam. Rekao bi Madjari jer mi deluje da su dobro podmazali tamo gde treba. 

Link to comment

Pitao ih je onaj iz REM-a da li će poštovati jezičke norme SANU, pošto su to zamerili N1 i Novoj. Ne znam na šta misle, tu bar nema neke razlike, možda one imenice u ženskom rodu?

Link to comment

Ne bih ja potcenio ni Unu ako Mile još ima interes u tom 'projektu', uzevši u obzir da u BiH ide nacionalno.

Čak me ne bi čudilo da mimo propisa dodele i tu petu frekvenciju 'zbog velikog interesovanja' jer sve je moguće.



Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...