Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

ja sam pretpostavio da su ti stari snimci dok je bio lutajući reporter  Studija b, ali da je bio previše lutajući čak i za njih pa je sad završio na Hepiju. mada možda je i obrnuto

Link to comment
ja sam pretpostavio da su ti stari snimci dok je bio lutajući reporter  Studija b, ali da je bio previše lutajući čak i za njih pa je sad završio na Hepiju. mada možda je i obrnuto

On je dečko kao neki glumac.
Mislim završio je neku od ovih privatnih šlola za glumu...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
32 minutes ago, DrIlic said:

Poseta bas pred REM odluku, ne vidim bilo kakav drugi razlog za ovakvu posetu.

:lolol:
 

@ontopic:

ne znam zašto neko gleda B92 i Prva, doslovno nemam pojma ni kakve emisije tamo postoje.

za Pink sam isto bila iznenadjena koliko nemaju program - pošto ne gledam nikad i nemam predstavu šta postoji osim Hit tvita. Ako vrtiš 1 Pink TV dan na EON-u tu samo piči Zadruga. Koje emisije ima Pink? Znam za Hit tvit i nedeljno jutro maratonsko sa Jovanom Jeremić.

Edited by pt 2.0
Link to comment

U 22h pocne emisija i traje do 6 ujutro. Kako uspevaju da drze gledaoce puno radno vreme... I sutradan to isto gledaju u reprizi. 

Ja vremensku prognozu odgledam uz saltanje (ono kad nabrajaju iste temperature u ns, bg, nisu i pristini)... Treba pricati 8h i jos biti nekome zanimljiv...

Link to comment

I ovo gostovanje Hrkalovićke kod Marića može biti pokazatelj da će Hepi da preživi.
Znači, samo B92 ispada. Upada TV2.

Jer ja ne vidim drugi razlog zašto bi Orban otvarao baš sad televiziju u Srbiji. A beše i u Sloveniji on ima neki kanal. Doduše, ne znam da li je nacionalni ili kablovski.

Link to comment

misliš da angažovanje na projektu antena group - kopernikus via telekom vredi toga da će da mu oduzmu tu drugu frekvenciju?

 

kako se približava rok sve sam sigurniji da ostaje status quo

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...