Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

30 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Имао је Џон Оливер неки дан добро објашњење три етапе успона ауторитарног режима. Чврста рука, непријатељи су свуда, рушење институција.

Zezanje na stranu, pominjao sam i pokusavajuci da Kaligulu dozovem pameti: diktatori, sami za sebe, trajali bi jedva dan: diktaturu cine mali diktatori, hiljade, desetine hiljada njih...

Koji su najcesce daleko militantniji od vodje, koje iz ubedjenja, koje iz interesa: ko se seca ex-Yu, setice se da su po takozvanim mesnim zajednicama sedeli kudikamo militantniji, zatucaniji i primitivniji likovi nego u ma kom centralnom komitetu.

To, prica o edukovanju vucicevih kadrova na stranu, drzi i odrzava rezim na povrsini.

I, kako stvari stoje - tek ce.

Link to comment

Pisao sam jos na pocetku o kozi sto vodi kviz totalni obrt na Top. Nisam pogledao to mesecima i pustim malopre epizodu od juce i ladno izgovori kripto novac bitkoinT iako joj pise tacno. Koliko moras da budes retard da ne cujes ili procitas 100 puta o tome. Da razumem da je ovo pre nekoliko godina, tek krenulo, pa da nije cula.

 

Ona je retko neobrazavan i debilan lik. Pisao sam kako pogresno akcentuje neka bas poznata imena i tada sam se cudio kako je zavrsila FDU, ko nju takvu gura... 

 

Prebacio sam odmah kanal, nekako bas zgrozen. 

 

Edit. Bio zgrozen i sobom, sramim se priznati... :(

Edited by Timmy
Link to comment
18 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 

Konačno nešto smisleno od ovog smarača, mnogo je bolji ovako nego kada pokušava da bude duhovit.

 

Doduše ne znam što je ovo tek sad objavljeno, što se ranije nisu pomenuli ti pritisci? Čekao se adekvatan momenat, nisu hteli da ispucaju u momentu kada to ne bi napravilo razliku?

 

Link to comment
19 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

Taj sms je odavno na netu. Vrv je bilo skorijoh pritisaka, ličnih

Ma ima tih sms-ova koliko hoćeš, samo nema ko da ih pokaže 😉.

Jbga i sami noviari su pristali na tu igru , sad Jbga malo ima njih koji bez blama mogu da kažu da nisu postupali "po sms-u" . 

Mada je meni zanimljivo da se ona "aktivirala" , takve osobe najbolje rade iz mraka anonimnosti.

 "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist."

Link to comment
22 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

Taj sms je odavno na netu. Vrv je bilo skorijoh pritisaka, ličnih

 

Izgleda da sam ja to propustio ili potpuno zaboravio, hvala.

 

Link to comment

Izgoreo automobil u kome se ekipa "Vremena" vraćala iz Kosovske Mitrovice

 

Neposredno pred administrativnim prelazom Jarinje u večernjim časovima 4. janura 2019. zapalio se automobil u kome se nalazila tročlana ekipa "Vremena" sa kolegom iz portala "Le Courrier des Balkans".

Kola su buknula iznenada, a sve četvoro putnika je bezbedno napustilo vozilo. Automobil je potpuno uništen.

Ekipa "Vremena" boravila je u Kosovskoj Mitrovici zbog intervjua sa Tatjanom Lazarević, urednicom portala "KosSev.info".

Prethodnog dana kola su bila parkirana na hotelskom parkingu.

Intervenisali su vatrogasci, a policija iz Leposavića uzela je izjave od naših kolega. Obavljen je i preliminarni uviđaj.

Kolegijum "Vremena" očekuje od nadležnih organa brzu, efikasnu i temeljnu istragu o ovom slučaju koja bi otklonila svaku sumnju o uzrocima požara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...