Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

5 hours ago, Frank Pembleton said:

Izgoreo automobil u kome se ekipa "Vremena" vraćala iz Kosovske Mitrovice

 

Neposredno pred administrativnim prelazom Jarinje u večernjim časovima 4. janura 2019. zapalio se automobil u kome se nalazila tročlana ekipa "Vremena" sa kolegom iz portala "Le Courrier des Balkans".

Kola su buknula iznenada, a sve četvoro putnika je bezbedno napustilo vozilo. Automobil je potpuno uništen.

Ekipa "Vremena" boravila je u Kosovskoj Mitrovici zbog intervjua sa Tatjanom Lazarević, urednicom portala "KosSev.info".

Prethodnog dana kola su bila parkirana na hotelskom parkingu.

Intervenisali su vatrogasci, a policija iz Leposavića uzela je izjave od naših kolega. Obavljen je i preliminarni uviđaj.

Kolegijum "Vremena" očekuje od nadležnih organa brzu, efikasnu i temeljnu istragu o ovom slučaju koja bi otklonila svaku sumnju o uzrocima požara.

 

how convenient

Link to comment

Ima jedno selo pored Paracina, tamo nema tucha i ubistava. Ako se neko nekome zameri, ovaj mu samo zapali stalu/kucu/njivu vatever i mirna Backa

 

U Mitrovici isti obicaj :(

Link to comment
7 minutes ago, Caligula said:

Ima jedno selo pored Paracina, tamo nema tucha i ubistava. Ako se neko nekome zameri, ovaj mu samo zapali stalu/kucu/njivu vatever...

Џигерани :sleep:

Link to comment
3 hours ago, hefaca said:

Zika Sarenica

Ionako je puko na pinku

 

Ma taj će posle Pinka u penziju...

Kako puko znam da su se hvalili nekim miliončetom...

Link to comment
Quote

Telekom Srbija kupio je još dva kablovska operatora - "Radijus vektor" i "AVcom", a pregovaramo sa još pet manjih i očekujemo da se u prvom kvartalu ove godine završe i te akvizicije, rekao je u intervjuu za "Blic" koordinator za internet i multimediju "Telekom Srbija grupe" i direktor Mtela Vladimir Lučić.

 

 

sbb su razvlačili godinu dana sa kupovinom ikoma dok nisu dobili dozvolu komisije za zaštitu konkurencije, a ovi cepaju po dva tri operatera odjednom

Link to comment

i treba da ih razvlace (sbb)

ikom je prilicno velik operater

 

 

no glavni problem je sto mi dobijamo(imamo) svega dva operatera u cijem vlasnistvu ce se naci sva infrastruktura

Link to comment
1 minute ago, Далибор said:

Ocel da ostane išta na tržištu osim telekoma i sbb-a ... 
 

kucali istovremeno.pa izgleda ne

to je verovatno i cilj

ja se trenutno ne mogu setiti ni jednog iole ozbiljnijeg operatera

orion ima nesto svoje optike po beogradu

 

ne znam sta je bilo sa onim targetom ili kako vec 

pisalo se da je u vlasnistvu ex ministra dulica i pre nekoliko godina su krenuli prilicno "agresivno" sa rekalmiranjem i postavljanjem kablova po beogradu

kasnije je to puklo, ne znam da li je neko preuzeo tu njihovu mrezu

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

kucali istovremeno.pa izgleda ne

to je verovatno i cilj

ja se trenutno ne mogu setiti ni jednog iole ozbiljnijeg operatera

orion ima nesto svoje optike po beogradu

 

ne znam sta je bilo sa onim targetom ili kako vec 

pisalo se da je u vlasnistvu ex ministra dulica i pre nekoliko godina su krenuli prilicno "agresivno" sa rekalmiranjem i postavljanjem kablova po beogradu

kasnije je to puklo, ne znam da li je neko preuzeo tu njihovu mrezu

targo je u stečaju, propali su, nekoliko neuspešnih kupovina

Link to comment

Bio je jedan snimak tokom oktobarskih dešavanja 2000. godine načinjen ispred zgrade RTS-a na kojem se preplašeni žika, okružen demonstrantima, pravda kako on nema nikakve veze sa politikom kuće. I tako se on posle mirno odšetao ...

 

To su te greške 5. oktobra 2000. godine ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...